Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy Marics Peti és Valkusz Milán valójában egy pár, csak titkolják?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
remélem igaz :P
2022. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Kinézném belőlük.
2022. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezek kik ezek? Valami celeb senkik?
2022. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon jó lenne, összeillenek .
2022. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Kizárt. Volt már barátnőjük.
2022. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

#5-ös!

Ja, és ezen múlik szerinted?!

Egy helybeli, kétgyerekes családapánál nőiesebb meleget még nem láttam.

Korábban olyan politikai körökben mozgott, ahol ma nagy ellenség a másság.

Mikor érik már fel sokan ésszel, hogy ha nem fér bele az "imidzsbe" az, hogy meleg legyen valaki és kamu hetero életet él, még nem lesz hetero.

Én sem leszek majom, ha elkezdek banánt enni és huhogni.

Én meleg vagyok, mégsem tartom kizártnak, hogy kizárólag kíváncsiságból egyszer, soká, valamikor kipróbáljak valamit egy lánnyal, de attól még ugyanaz a meleg pali leszek, aki most.

Sorolhatnék még sok olyan esetet, amikor az a tipikus macsó kaliberű pali profiljával mind meleg, mind pedig más oldalakon is találkoztam: egyiken a keményen meredező cerka, másikon meg a családi idill(feleség, gyerekek) voltak jelen.

Még egy példa: néhány hete jött velem szembe a terhes feleségével valaki, aki pár hónapja a szétfeszített hátsó részéről készült képével bombázott(ekkor esett le, hogy miért nem akart semmiképp sem áttérni más, privát platformra).

Külön tetszik, amikor nagy kigyúrt, "nőfaló" betyárok közös képeit látom, akik nem is sejtik(de én tudom), hogy egy(vagy több) közülük rendszeresen jár férfiak ágyába. :D

Amiért valaki barátnőt "tart", és mert mindenki rá feni a fogát, s mert jól néz ki, és jó a látszat, attól még nem lesz hetero.

A fent említett két személy esetében miért ne lehetne így?!

Simán meglehet. :)

2022. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Kik ezek???
2022. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért nehéz megállapítani, mert amúgy két egyáltalán nem feminin srácról beszélünk.


Ami biztosan átjön róluk a médián keresztül az az, hogy nagyon-nagyon szoros az ő kapcsolatuk. Elnézve a közös interjúikat és a szerepléseiket van valami plusz az ő kapcsolatukban, ami több mint bromance. Vagy már szinte testvérekké váltak - ha lehet azt felnőtt férfiakként négy év alatt - vagy ami szerintem lehetségesebb opció, hogy igen, nem csak a lányokat szeretik és kialakult köztük egy testi-lelki kapcsolat. Nekem furcsa, hogy Marics az Ázsia Expresszbe nem valami lánnyal ment, hanem a zenésztársával. Fiatal jóképű srác. Plusz együtt élnek, nincs is jelenleg barátnőjük se és közös macskájuk is van. :D


Nem a vágy beszél belőlem, de rengeteg a hetero fiú barátom, van köztük akik össze is költöztek egyetem meg miegymás miatt, de úgy sem ilyen szoros a kapcsolatuk. :D szóval szerintem igen, ők egy pár. De valószínűleg sosem fogják felvállalni.

2022. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%

Nincsenek eggyüt nem csak hogy a milánnak barátnője van meg a Petinek is most volt mind a kettő hetero


11éves koruk óta legjobb barátok nem kell egyől arról beszélni hogy ők egy pár


Azért is élnek eggyüt mert haverok,és mivel abban a házban van a közös stúdiójuk és így volt a legkönnyeb


Az ázsia expresszhez csak annyit hogy nem biztos de szerintem a legtöbb embert már ismerhettük közösségi oldalakról milán barátnője még nem nagyon aktív instán vagy tiktokon posztolásba és sztem ezért néztek együtt meg ha jól tudom abba a műsorba meghívás alapján mentek


SAJÁT VÉLEMÉNY!!!

2023. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy biszexek.
ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!