Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek nektek bejön a Gagasta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek nektek bejön a Gagastar Milán aki luxus prosti volt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Húú nekem nagyon bejön <3 <3 15/f
2015. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem, és szerintem ezt a témát már hagyni kénne.
2015. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Számomra gyomorforgató az ez ember. Kívül belül. :D
2015. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Luxus? Prosti. Celeb. Több rajta a smink, mint a hús és bőr...
2015. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%

A melegek csodálkoznak, hogy miért utálják őket? Miért előítéletesek velük szemben?


Hát ilyen véglények miatt. Direkt megnéztem, és kb ezt érdemelné ez az embernek nevezhető sejtkupac:


[link]


Én próbálom elfogadni, próbálok toleráns lenni. Tudom, hogy minden férfiemberben van 10% homoszexualitás, és nőiesség... de ezt egyszerűen képtelen vagyok. Miért van az, hogy úton út félen a meleg és b..zi hallatán ilyen férgekkel kerül az ember kapcsolatba? ...és a valóságban is, amikor a homár transzi roma gyerek inzultál az utcán stb... na mind1. Puskacsőre kéne húzni az ilyeneket, de ti még éltetitek is a celebségét azzal hogy róla beszéltek.

2015. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Tény hogy szopisztár milán egy ízlésficamos buta csőcselék, de kinek árt ezzel? Miért kéne a halálát kívánni? Kedves 16:10-es itt neked vannak súlyos lelki problémáid ha ezt így látod.
2015. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De a Gagastar Milán olyan mint egy lány és van olyan meleg aki ráizgul?akkor az valójában nem lehet teljesen meleg enyhe bi hajlam van benne nem?
2015. dec. 22. 16:23
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó... a meleg és a bi meg a heteró nem egy kvantált kategória, hogy te most ez vagy az vagy. A legújabb tudományos bizonyítékok azt támasztják alá, hogy a fejlődésünkkor mindenki női agyból indul ki, és bizonyos hormonális és egyéb hatások segítségével alakulnak ki pl a nemiség. Ezért a legnagyobb homofób szakállas állat gój motoros turbómagyarban is van némi homok. Inkább átmenetek vannak tehát, nincs tisztán homo,hetero, bi stb... Ennyi.

Lehet ez valakiben csak abban nyilvánul meg, hogy el tudja dönteni jóképű-e a srác vetélytársa, de amúgy a puncit preferálja.


Én csak azért kívánom képletesen puskacsőre az ilyeneket, mert ez az emberiség szennye. Ez tényleg egy deviáns féreg. Ráadásul a normális melegeket alázza ezzel. Ez a legnagyobb vétke. Az átlag heteró szemében az ilyen férgek lesznek egyenértékűek a "meleg", "homokos", "b...zi" szóval.

2015. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom...egyáltalán nem..borzalmasan néz ki, agyonsminkeli magát, olyan mint egy nő, szörnyű, és még buta is. 15/f/m
2015. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
És az se előnyös hogy már többszázan jártak benne
2015. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!