Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem alkalmi, de nem is romanti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem alkalmi, de nem is romantikus ismerkedésre hol lenne lehetőségem? (Barátok extrákkal)

Figyelt kérdés

A párommal úgy döntöttünk, hogy próbálunk kicsit kalandozni, de nem tudom merre menjek. Nekem alkalmi partnernél is kell az hogy beszélgessünk pár napot, beüljünk valahova, stb... Szóval csak úgy bárkivel nem megy


A háloszobánkba meg főleg nem akarok olyat beengedni akiről annyit tudok hogy a teste meg farka hogy néz ki.


Grindr-ön eddig csak kép meg név nélkül nézelődtem, szóval lehet nincs igazam, de ez a limitálás se tetszik (az előfizetés), nem is nagyon láttam a saját korosztályunkban sok embert (25 alatt), meg nem is láttam igényt arra amit akarnék



2022. máj. 9. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Érdekesen álltok ahhoz a szóhoz : párkapcsolat.A pár ugyanis két dolgot jelöl, nem kettő + akármennyit.

Egyébként azt megértem,hogy ismerkednél is,ez korrekt.Az nem korrekt,hogy amikor ezt a szándékot eldöntöttétek, akkor tény,de virtuálisan szembeköptétek egymást. Egyszer majd rájöttök erre, talán nem is olyan sokára.

Majd akkor, ha ismét társkeresőznötök kell,mert szétment a kapcsolat és magányosok lesztek....

2022. máj. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is ennek a párkapcsolatnak már lőttek. De hát, ha nem kellett a jó, majd fogadjátok el azt ami jön!!!
2022. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 onlyjustme ***** válasza:
90%
A társkereső nehézkesen de működik, én voltam már harmadik, heteró alapon, voltak alkalmi megoldásaim is és egy nagyon cuki párral is jártam össze össze pár hónapig, akikkel nagyon egymásra találtunk, aztán még bővítettük is a kört egy 4. lány bevételével és tényleg felejthetetlen estéink voltak. DE. Tapasztalataim szerint sajnos tényleg nem erre van kitalálva a párkapcsolat, én elhagytam őket amikor kezdett kialakulni egy kapcsolatom de néha azért beszéltünk. Tudom, hogy utánam fél évvel találtak egy másik srácot és annak már vállás lett a vége, mert vitte az asszonyt. Megvannak a veszélyei ezeknek a buliknak, amíg fiatal az ember és nem komolyan tervez addig hajrá, viszont amikor már családról beszélünk ott szerintem nem éri meg a kockázat. Közben is volt rengeteg érzelmi hullámvasút amig négyen voltunk de mivel nyitott, őszinte és intelligens emberek találtak egymásra el tudtuk simítani a gondokat.
2022. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!