Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket mennyire zavar ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ismerkedésnél a "leendő párotok" szexuális előélete?

Figyelt kérdés

Vagyis hogy mennyi fiúval (lánnyal) volt előttetek és ők milyenek voltak (idős, fiatal, külföldi, aktív passzív), mennyire volt benne alkalmikban, random dolgokban, extrább dolgokban (3-as, partik), stb.

Beszélgettek ilyenekről, részletekről?



2019. máj. 16. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Engem kifejezett izgatott amikor a csajom arról mesélt, ki hogy dugta előttem :)
2019. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezt benézted, mert ez egy homo kérdés.


---


Az a baj, hogy mindenki azt hazudik, amit akar. Nagyon kevesen vallják be, hogy ők már 15-20 pasival voltak néhány év szexuális aktivitás után is.


Mert valljuk be két véglet van. Vagy valaki tényleg monogámabb és akkor nagyon-nagyon jó esetben pár évente van új partnere (de inkább akkor is évente-kétévente egy), vagy pedig szereti a szexet nagyon és évente több partner is simán.


Ja és még mindig max. 25 évesekről beszélünk, hogy akkor ennyi idős korára már összegyűjt annyi partnert, mint ahány éves ő maga.

2019. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar. Ha már többször talizok vele, akkor megkérdezem kivéncsiságból.
2019. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt tisztáztuk az elején. Kicsit első hallásra ijesztő volt, hogy ő mennyivel volt (én mondjuk 2szer annyival), de úgy voltam vele h legalább már kiélte magát.
2019. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
az elején zavar, de ha kialakul a bizalom, utána már nem.
2019. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt csajom mesélte, hogy korábbi barátjával kádban nyomták a pisi-"szexet". Teljesen kiábrándultam a csajsziból, mert engem még lecumizni sem akart igazán...
2019. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem eléggé zavar ha sok a "tapasztalata". Egyrészt mert azt érzem, hogy előbb-utóbb hiányozni fog neki a "változatosság" és emiatt én is lapátra kerülhetek másrészt meg azon parázok ilyenkor, hogy meg tudok-e felelni az elvárásainak. Hisz minél többfélét kóstol az ember annál nagyobb esély van rá, hogy már kóstolt jobbat mint amit kap.

Nyilván ezek az érzések tompulnak idővel, de teljesen nem tűnnek el.

2019. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én utálom is magam ezért, hogy engem nagyon tud zavarni. Nagyon erősen kell néha terelnem a gondolataimat, hogy ne gondoljak arra, hányan voltak vele. Egyszerűen zavar és nagyon-nagyon rossz érzést kelt bennem, hogy mással is érezte már jól magát ilyen módon.

20/F

2019. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lacás1976 ***** válasza:
75%

A lényeg hogy egészséges legyen.

Nekem is megvolt fél pest de sose titkoltam. Volt olyan srác akinek elmondtam mikor először beszéltünk és nem is akart tovább ismerkedni velem. Most hazudjak annak mi értelme?

42 éves meleg pasi vagyok több mint 100 partnerem volt. 5 éve van párom ő is tud mindent, szoktam is neki mesélni.....

2019. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
En 16 vagyok, februar ota alkalmizok es azota mar megvolt vagy 20 ember, de eddig senkit se zavart azok kozul akik kapcsolatot akartak
2019. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!