Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, akikinek bejön a pisisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akikinek bejön a pisiszex másik sráccal: Mit élveztek benne, mi az ami leginkább szexuális örömöt okoz?

Figyelt kérdés
A szexhaverom kért rá, hogy próbáljuk ki legközelebb. Egyáltalán nem taszít ez az ötlet, és próbálok rákészülni, hogy élvezni tudjam majd.

2022. máj. 9. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Maga a szokatlanság.

Hogy a másik élvezi.

Bizalom, teljes átadás érzése.

Dominancia érzése, vagy épp az alárendeltségé.

2022. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a friss vizelet nem mondható büdösnek. Én is élvezném.
2022. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kajak53 ***** válasza:
90%

Már több helyen megírtam, hogy én is élvezem a pisiszexet. Azonban én különbséget teszek a vizelet és a húgy között. Az utóbbi büdös, erősen sós ízű, ammoniák szagú. Vannak, akik épp ezt szeretik. Én a partnerrel előbb jól kiöblítem a veséket. Ezt kb 2 l víz elfogyasztása után el is lehet érni. Ennyit persze nem egyszerre, hanem apránként kell meginni. A végére a pisi szintelen, szagtalan lesz. Egyáltalán nem undorító. Ilyenkor már izgató egymás lepisilése vagy bepisilés. Lenyelni sem undorító. Vannak, akik elhatárolódnak az élvezetnek és gyönyörszerzésnek ettől a formájától. Senkit nem akarok rábeszélni. De az is igaz, hogy sokan hódolnak, úgy heterók mint homók, a szexuális élvezet eme formájának. Fontos, hogy egyik fél se legyen beteg, ne szedjen gyógyszert. A megfelelő táplálkozással befolyásolni lehet a vizelet ízét. Gyümölcslé, üdítőital, általában édes folyadék kellemessé teszi a ízét. Sör, bor, kávé nem ajánlott. Legalábbis én szerintem. Tapasztalatom szerint az ananászlé befolyásolja leggyorsabban és a legjobban a pisi ízét. Kellemes, enyhén édes lesz tőle.

Kiváncsi vagyok, másnak milyen tapasztalatai vannak.

2022. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Sok hasznos infó volt benne. ;)
2022. máj. 12. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Mi bepisilünk és lepisiljük egymást.

Mivel mindketten csináljuk szinte gyerek korunk óta, nem volt kérdés hogy együtt is.

Intim,kellemes,perverz egyben.

Ha gondolatban tetszik,nem fogod megbánni!

2022. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Endura ***** válasza:
95%
Spárgát ne egyél előtte,mert attól aztán irtó büdös lesz a vizelet az aszparáguszsav kiválasztódása miatt.
2022. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Bárcsak valaki rámüritené akár többször is napjába! Testre arcra szájra szájba,bárhová.Fiu lány bárki lhet.42/ffi.
2022. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!