Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Farok képet milyen szögből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farok képet milyen szögből, megvilágítással, beállítással érdemes készíteni, hogy minél jobb legyen a látvány? Mennyire érdemes közelről fotózni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 17:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!

Néhányan félreértettek. Nem azt írtam, hogy mindenkinek farok képet akarok küldeni. :)

Szeretem fotózni a farkam és ha valakivel jól alakul a beszélgetés, szoktam is küldeni. Némely képen olyan kicsinek látszik a szerszám és próbálok rájönni, hogy milyen módon fényképezzek, hogy ami 17cm az annak is látszodjon.

2022. máj. 15. 07:58
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Én sem kaptam még képet, de addig nem küldök én sem!
2022. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%

#22: Ez a 22-es csapdája. :)

(Már aki ismeri J. Heller könyvét, v a filmet.)

2022. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Oké, mégegyszer:


Ez a kérdés NEM a képküldésről szólt.

2022. máj. 17. 18:16
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Telespamolták a kérdést látom... :D


Szerintem mindenképp természetes, jó fényt használj, szebbek és élettel telibbek a színek. De ezen felül nem igazán hiszem hogy lenne olyan, ami ne szubjektív lenne.


Én szeretem ha nincs túl közelről fotózva. Jobb szerintem, ha úgymond van mihez viszonyítani. 30-40 centi távolságból már jó. Kivéve ha mondjuk az előváladékos makkról van közeli kép, vagy ilyesmi.


Három szög amit én szeretek:

-Hanyatt fekve, a te szemszögedből készített kép, jó ha látszik a has is.

-Hanyatt fekve, felülről készített kép amit a partnered látna, mikor rád akarna ülni.

-Ülve, szemből és kicsit alulról nézve készített kép, amit a partnered látna mikor letérdelne eléd.


De ezeken kívül igazából szerintem minden farokkép jó, amíg a szép a fény és nem nagyon közelről van készítve.


Azzal meg szerintem ne foglalkozz annyit, hogy hű de nagynak látsszon. Esetleg intézd el annyival, hogy csinálsz egy képet vonalzóval és elküldöd azt is. Egyébként én volt hogy azért nem találkoztam valakivel, mert a képeim alapján azt gondolta hogy hatalmas farkam van és kirázott a hideg attól hogy élőben csalódást okozzak :D

2022. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
#25-ös Köszi szépen! Végre! Pont ilyen tanácsokat vártam. Tényleg sokat segitettél!
2022. máj. 26. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!