Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatal fiúknak miért jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal fiúknak miért jön be annyira az idősebb korosztály?

Figyelt kérdés
Én csak 30-as vagyok de nagyon sok fiatal fiú ír rám. (aminek persze örülök is)

2022. máj. 16. 04:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez jó kérdés,magamnak is feltettem már.

Sok írt rám is, 18 éves is....de azt hiszem, nem apuka szeretnék lenni senkinél.

Voltak huszonéves párjaim, ennek ellenére. És egyik sem apakomplexusos volt,vagy anyagiakra menő.Azt szerették, hogy már éretten és meggondoltan álltam hozzájuk,nem úgy,hogy nem tudom,mit is akarok.


53/F

2022. máj. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem jön be, akik rád írnak csak azoknak jönnek be. De tapaszalataim szerint a fiatal korosztály egyenlőre csak a saját korcsoportjához vonzódik leginkább. Legalább is ezt tapasztalom, aztán ki tudja :D
2022. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Amikor 18-20 év körül voltam, azért jöttek be, mert jóval intelligensebbek, érettebbek voltak, mint a kortársaim nagy része.
2022. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert szeretem a kukim olyanra bízni aki ért hozzá, tapasztalt és nagy ejakolációt tud nekem okozni.
2022. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Amikor 20 voltam, kb csak 30 körüli srácokkal tudtam találkozni. A korosztályommal nem jött össze semmi. Sok esetben bizonytalanok, megbízhatatlanok voltak. Ma már 25 vagyok és nem is igazán vágyok fiatalabb fiúkra. Tetszenek, vonzóak, de a többségben egy h*lyegyereket látok, aki még keresi önmagát.
2022. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Fiatalok komolytalanok, ők sem tudják sokszor mit is akarnak. Jól néznek ki, de ennyi. Szóval akarhatnak bármit, nekem nem kellenének.
2022. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
30-asoknak általában van helyük és nem kell félni, anyuka, apuka ránknyitna aktus közben.
2022. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Rám is írhatna pár 20 alatti.

F 39

2022. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is pedo vagyok, kisfiúk írjatok !
2022. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!