Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi lenne a célrave...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a célravezető döntés?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy párommal 5 éve vagyunk együtt, és ez idő alatt egyedül én dolgoztam, és dolgozom. Mindig van valami kifogása páromnak, hogy melyik munka miért nem jó neki... Indoka, hogy ő akármilyen munkát nem fog végezni. Mára mindennapossá váltak a veszekedések, és úgy érzem, a kapcsolatunk is megromlott. Nagyon szeretem, de ez így nem jó tovább. Belefáradtam. Én nagyon türelmes ember vagyok, de már nekem is elfogyott. Sajnos.

2022. máj. 18. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az amit csak te tudsz eldönteni - meddig hagysz magadon élősködni valakit. Ha valaki fél év alatt nem talál melót még so-so, de ha 5 év alatt... Ha a te zsöcid piócázza folyamatosan akkor érhető a felháborodás. Ha a saját tartalékait éli fel az más helyzet.
2022. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy tudatnod kell vele hogy ez igy nem mehet tovább és belefáradtál. De persze ennyitöl nem fog megoldódni ez a probléma. Érdekes hogy nem a te kérdésed az első amit olvasok ilyen helyzetröl.

Az a baj, hogy ha világ életében ilyen volt akkor nagyon nehezen fog megváltozni. Ilyenkor motiváló lehet ha kap egy nagy pofont az ember az élettől, de persze az sem garancia hogy változna.

Nem tudom mit reagálna ha kiadnád az útját.

Nálunk a családban volt ilyen, tesóm kitette a szűrét a sógoromnak, de végül pár hónappal későb (vagy több? Régen volt már) összejöttek újra. Változott a sogorom, lett munkája, bár azért nem teljes 180 volt az a fordulat.

Márhogy is alakul, a legjobbakat kívánom neked, remélem sikerül megoldanotok a dolgot!

2022. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
A leépítés.
2022. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a kapcsolatból minél előbb. Ez toxikus és beteges. De az is, hogy ezt hagyod. Csak kihasznál, de mivel nincs elég önbizalmad, ezért mindent eltűrsz. Mivel azt sem tudod, hogy mi az a tényleges szeretet. Egyértelmű, hogy nem szerettek otthon normálisan, különben bele sem mentél volna ilyen kapcsolatba. Higgy magadban, ettől sokkal többet érdemelsz. De hidd is el magadról, hogy jóval többet érdemelsz, meg másnak is kellenél.
2022. máj. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gáz, nem kicsit. Mármint, hogy eddigis hagytad ezt. Már régen hagyni kellett volna, meló nélkül, éljen hajléktalanszállón, vagy ahol és akivel akar.

Persze, ha neked így jó, akkor meg ne panaszkodj!

2022. máj. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szereted hogy áldozat vagy.

Ezt te tudod mikor állsz ki magadért, vagy maradsz"balek".

Az ilyen embernek csak azért kellesz mert eltartod, és közbe mérgezi az elméd hogy ő hogy szeret téged,

2022. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a szíved mélyén Te is tudod,mi a helyes válasz,igaz? Mert tudod, abban biztos vagyok.

Tapasztalatból mondom, nagyon lehet valakit szeretni, sok mindent el lehet nézni, de attól lehet a legnagyobb pofont kapni, akit legközelebb engedünk.


Hasonló sztorit átéltem, fél órán belül a lépcsőházban volt két bőrönd cuccal.Zárcsere, sim-csere. Ennyi volt.

Fél napig rossz volt,magamat okoltam. Egy nap után könnyebbség, utána szép lassan visszatért a kedvem.

Jó tanulópénz volt, azt hiszem, ezt egyszer mindenki megfizeti, aki önzetlenül tud szeretni valakit...


Légy erős és tedd meg, amit meg kell, míg rá nem megy a mentális egészséged !

2022. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk átlátni mindazt, amit te az utóbbi öt évben átéltél vele. Ha úgy érzed, hogy valaha szeretted és tudnád még úgy szeretni, akkor mond el neki, hogy mit érzel, de nyugodtan, ne veszekedjetek. Ha hajlandó utána munkát keresni, akkor élitek tovább a közös életeteket, ha nem akkor külön a sajátotokat. Bár ez is csak tanács... Csak te tudhatod, hogy mi a legjobb választás az esetedben.
2022. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!