Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vékony sportos srácok! Voltato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony sportos srácok! Voltatok már macis fiúval?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte csak macisabb sráccal voltam, nekem ők jönnek be.
2022. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem. Nem tudom milyen lehet.
2022. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem, de nem is ők vonzanak engem


21F

2022. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos még nem :( Pedig olyan jó lenne érezni, ahogy rám lóg a hasa és szétfolyik rajtam.
2022. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyünk már ennyire hiperérzékenyek, a hármas korrekten semmi leszólás nélkül elmondta, hogy nem mert nem vagyunk az esetei erre le van pontozva a béka segge alá...
2022. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az ötössel, semmi rosszat nem mondott! Mindenki más, mindenkinek más jön be!
2022. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Aha,ha a macis srácok leszólnak valakit,vagy mi sportosak/vékonyak nem jövünk be nekik,akkor az oké.

De ha nekünk nem jönnek be a macisok,vagy mi szóljuk le őket akkor már mindenféle xar emberek vagyunk...

Tapasztalat ezen a fórumon ez,meg tarskeresőkön.

Hadd döntse már el mindenki,kinek milyen alkat/stílus jön be. Attól hogy valaki keres, még nem azt jelenti,hogy fűvel-fával le kell feküdni...

2022. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, az a legnagyobb baj, hogy mindenki ezen a fórumon vagy az érzelmei szerint szavaz vagy nem tudja mi a hasznos.

A fel és leszavazás nem azért van, hogy a neked nem tetsző dolgokat leszavazd, hanem a nem ideillő vagy nem pontos válaszokat elkülönítsd.

Jelen esetben a kérdés az volt, hogy voltak e már a vékony srácok macis pasikkal. Erre ugyanannyira hasznos válasz az igen voltam, mert... Mint a nem voltam, mert...

Ideje lenne elengedni ezt a prűd hisztis mizériát, amit itt sokan folytatnak és nem leszavazni korrekt válaszokat csakmert a saját véleményét mondja, amire a kérdés is irányult.

2022. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem szólókkal. Én speciel pont, az "igen voltam" kategóriába esek, mégsem szavazgatom lefelé azt aki a másikba tartozik!
2022. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is inkább a "macis" kinézetű férfiak a vonzóak.


24F

2022. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!