Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hívők! Homosex. Tevékenység...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívők! Homosex. Tevékenység bűn, tehát más férfival tiltott. Magamnak vegezhetem, illetve nő végezhet analisan cselekvést nekem. Na most shemale, vagyis nőnek született, de penisszel rendelkező személy esetében is bűn megtenni???

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 13:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
#10 halleluja! 😂 Ez a te dolgod haver, mi sem szólunk bele a te életedbe, te se tedd már meg a miénkkel, köszi :)
2022. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
17%

#9

Természetesen az abortusz is bűnnek számít. A fejben szóló hang nem tudom, hogy jön ehhez.

2022. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne bűn??
2022. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%

Szigorúan véve

Szexuális együttlét csakis gyermeknemzés céljából lehetséges.

Önkielégítés Bűn

Orál Bűn

Anál Bűn

Fogamzásgátlás Bűn

Abotusz=emberölés

A kérdésed gondolata Bűn

2022. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
72%

5#

Beszéltem pappal ezekről a témákról, nagyon sokat.

Természetesen miután megdugtam, kettő is volt. Illetve volt +1akivel nem szexeltem, de neki fix partnere van.


Nagyon Nagyon sok minden volt témába, 1 a lényeg.

Fizesd az egyházadót, plusz temető gondozást vagy karbantartásra adjál jattot és semmi gond nem lesz.

2022. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden nagyotmondást lehet olvasni de jó, hogy itt gyakorin vannak akik papokat is dugnak 😂
2022. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
#16 volt egy hetero pap ismerősöm, hát az nem volt szentéletű 😂 (a legnagyobb csajozógép volt, a hívei között is szép számmal akadt "áldozata", de rokona volt valami főfejesnek így amíg az regnált addig nem szedték le)
2022. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy egyáltalán ez minek kérdés? Az egész vallás egy humbuk, már rég be lett bizonyítva. Csak kérdezzetek meg történészeket, akik ebben a témában kutattak. Minden épeszű, gondolkodni tudó ember tudja, hogy hülyeség az egész vallás úgy, ahogy van. Tudomány=Realitás, Vallás=mese. És, hogy miért jöttek létre ezek a mesék? Azért, mert az ember fél az ismeretlentől, illetve amit régen nem tudtak megmagyarázni, arra kitaláltak idétlenebbnél idétlenebb történeteket. Így jöttek létre az Istenek, meg minden egyéb ilyen dolgok. Mitológiai lények is sok esetben valóságon alapultak, csak kicsit túlgondolták őket.

Régen az óceánra szállás is olyan volt, mint most az űrkutatás. Féltek tőle az emberek, mivel nem ismerték, nem értették, stb. Ma már ez számunkra vicces, de valójában így kell elképzelni az űrkutatást is. Azért, mert most még ismeretlen jó része, az nem azt jelenti, hogy az így is marad. Hanem olyan alap lesz előbb-utóbb, mint most hajókázni az óceánon félelem nélkül.


De egyébként, ha már itt tartunk, akkor a Biblia szerint az is bűn, ha polipot, kagylót eszünk. Nőket meg kéne kövezni, ha beszólnak egy férfinak, stb. Ezek után bárki komolyan tudja venni? Az egész kereszténység teljesen hiteltelen, folyamatosan saját magukat cáfolják meg. Ez olyan kb, mintha egy 5 éves gyerek azt mondaná nekem, hogy fel tud emelni egy autót. Na pontosan ennyi hitelessége van a vallásoknak is. Szóval ideje lenne felnőni és elengedni a beteges hülyeséget. Ideje volna látni, hogy se valóság alapja nincs az egésznek, se logikai alapja. Ahogy mondtam, az ismeretlentől való félelem szül ilyen hülyeségeket. Mivel az ember számára a halál is ismeretlen és félelmetes, mivel nem ismerjük, ezért alakulnak ki ezek a marhaságok, hogy azzal nyutgatgassuk magunkat, hogy a szánalmas "nyomorunk" a Földön majd véget ér halálunk után és chill lesz minden. :D Elég beteges álomvilág, de hát kit mi motivál az életbenmaradáshoz ugye. Ezt is elvennék az emberektől(tehát tudatosulna a realitás teljesen), szerintem fél világ öngyilkos lenne. Mert nem tudnák elfogadni, hogy úgymond jelentéktelen az életük és nem fog senki sem megjutalmazni, mert "jó" voltam, meg a társadalom csicskája és rabszolgája, illetve pszichopaták(politikusok, miniszterelnök) játékszerei, babái(szavazók, katonák, stb). Alaptudás hiány van és ez a fő probléma, semmi más. Majd, ha az oktatást reformálják szépen( ha egyáltalán lesz ilyen), akkor szépen megszűnnek a nem csak genetikai alapú mentális betegségek, torz gondolkodások. De ehhez a vallásnak is meg kell szűnni, mert az is csak torzít, nem pedig segít.

2022. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
12%
Azért szálljunk le erről az értelmiségi magas lóról könyörgöm. A hit az az ember magánügye épp mint a szexuális orientációja. Mesének nevezni azt ami egyeseknek mindennél fontosabb az túlzás. Nem tudjuk van-e Isten és a Biblia sokkal komplexebb annál, hogy kovezzuk meg a nőket. Szerintem vagy ignoralni kell teljesen ha ennyire nem érdekel vagy mélyebben belemerulni és úgy véleményt alkotni.
2022. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%

19-es. Tudjuk, hogy nincs Isten. Ha az Istent egy fejlettebb civilázciónak, fajnak fogjuk fel, akkor igen van. De, ha a Bibliát vesszük alapul, akkor nincs. :D És én nem véleményt alkottam, hanem realitást mondtam el.


Te mi vagy? Egyáltalán tudod? Gondolom fingod nincs róla. Szimplán atom vagy, kötésekkel összekapcsolva(atom->molekula->organellum->sejt->szövet->szerv). Mint minden más körülötted. Ahogyan minden, amit lehet látni az univerzumban(csillagok, bolygók), ugyanazokból az atomokból áll, mint mi magunk. Miből lett az élet? Szupernovák(csillagrobbanások) által az atomok szétszórodnak és egyes esetekben létrehoznak bolygókat. Tehát egy reakció mellékterméke a bolygók(élet is), mint ahogyan az emésztésednek a salakanyag. Remélem azt senki sem gondolja, hogy a mi bolygónkon kívül nincs élet. :D 2 billió galaxis van mai tudásunk szerint. Egy galaxisban van 100-400 milliárd bolygó. Ha csak 2 billiót megszorzod 100 milliárdal(10^21.-en), akkor egy olyan számot kapsz, amit ki sem tudsz mondani. De ettől még sokkal több van. És ebből mi vagyunk 1 db bolygó. Nem önzőség és butaság olyat állítani, hogy a mi bolygónkon kívül nem alakult ki élet :D ? Hát dehogynem, sőt teljesen evidens, hogy máshol is van. Az már más kérdés, hogy mennyire fejlettek. Prokarióták nagy része simán kibír szélsőséges körülményeket is. Nagyrészüknek mindegy az a +200, -200 fok. Meg egyébként elég megnézned a saját szerveidet, szöveteidet, sejtjeidet is. Mi látja el energiával szinte az összes sejtedet? Mitokondrium. A mitokondriumról már be van bizonyítva, hogy egy bekebelezett prokarióta volt régen. Tehát mi magunk is csak egy igényesebb, részletesebb, bonyolultabb élőlény vagyunk, de ugyanúgy részese az alap körforgásnak, mint a prokarióták. Ezt hívják evolúciónak. Mi csak azért tudunk létezni, mert a prokarióták(bíborbaktériumok) megalkották számunkra a légkört, amiből kialakult az ózonréteg. Az ózonréteg pedig véd a napsugárzástól(UV), ezért is jöhettek létre a fejlettebb élőlények(eukarióták-->növény, gomba, állat). Mivel mi olyan szélsőséges körülményeket nem tudnánk elviselni, mint amelyet egyes prokarióták(mivel széttörik a DNS-ünk).


Meg azt se higgye senki, hogy nem fogunk egy olyan szintre jutni, hogy mi magunk is tudunk majd életet alkotni. Elég megnézni a génsebészet fejlődését. Szimplán a kromoszómákat(rajta a géneket) megváltoztatják embrionális korban és kész is a GMO élőlény. Így fog megszűnni többek között a Dawn-kór is. Aminek szimplán annyi az oka, hogy nekik a 21. kromoszómából nem 2 van, hanem 3 db. Ennyi okozza ezt a betegséget. Szépen beleszólunk majd az egyedfejlődésünkbe és megszűntetünk genetikai alapú betegségeket. Ezenkívül még van millió más ilyen is. Sőt, még a kinézetünket is meg tudjuk csinálni még embrionális korban. :D Pont úgy, mint a Simseket. Elég para, de ez már ma is lehetséges, csak ugye elég sok etikai kérdést vet fel. Pont úgy, mint a klónozás is. Olyan rohamosan fejlődünk, hogy azt fel sem fogja az átlag ember, ha nem ebben a körben dolgozik vagy tanul. Alaptudás hiány van, ennyi a probléma. Most is csak ezt tudom kihangsúlyozni. Egyébként meg az is látható, hogyha a vallás nem adaptálódik, akkor megszűnik létezni. Ezért van az is, hogy a pápá elfogadja a melegeket. Felfogja ő is, hogy nem tud működni egy olyan humbuk rendszer, ami a semmire alapszik és nem fejlődik. Régen, amikor felfedezték a kávét, meg a kakaót, akkor az ördög italának titulálta a kereszténység. Bűn volt inni, mert fekete a színe. :D Nem szánalmas és vicces belegondolni, hogy ilyen is volt régen? Ma már nevetséges, de régen ez volt. A melegség is olyan lesz 100-200 év múlva, mint ez a kávé esete. Az emberek csak nevetni fognak azon, hogy mekkora hülyék voltak a mostani emberek, hogy ez egyáltalán téma volt.

2022. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!