Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hívők! Homosex. Tevékenység...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívők! Homosex. Tevékenység bűn, tehát más férfival tiltott. Magamnak vegezhetem, illetve nő végezhet analisan cselekvést nekem. Na most shemale, vagyis nőnek született, de penisszel rendelkező személy esetében is bűn megtenni???

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 13:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%
A lényeg, hogy már mi magunk is kb "Isten" szintjén vagyunk és egyre közelebb kerülünk hozzá. Ezzel csak ennyit akartam mondani.
2022. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%

Hajat vágatsz? Borotválkozol?

Esetleg van olyan, hogy szombaton dolgozol?

Ez is bűn :) Mégis muszáj, különben ha nem borotválkozol, nem vágatsz hajat, akkor ápolatlannak tartanak.

Ha megtagadod a szombati munkavégzést a vallásodra hivatkozva éhenhalsz.

Ne másoknak akarj megfelelni, mert ha segítségre van szükséged, a kutya sem fogja rádnyitni az ajtót, hogy miben segíthet. Vagyis előbb nyitja rád az ajtót egy kutya.

2022. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
79%

#19 mi leszállnánk és békén hagynánk őket, ha a valláskárosultak nem akarnának állandóan prédikálni és belevakkantani mások dolgaiba. Tiszteletben tartom hogy hívő, felőlem abban hisz amiben akar. Bibliában, vagy a Szíriuszi gyíkemberekben - nem érdekel, az ő dolga. Annyi lenne az elvárás ha én toleráns vagyok vele, akkor ő meg legyen velem, ne akarjon semmiről meggyőzni és legfőképpen ne papoljon a magaslóról.

Ha provokálják az embereket akkor nyilvánvalóan hasonló stílusban fognak válaszolni.

2022. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
58%
" Mesének nevezni azt ami egyeseknek mindennél fontosabb az túlzás. " Jogod van a véleményedhez, ahogy nekem is: véleményem szerint a vallás a világ egyetlen elfogadott téveszméje.
2022. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
70%
Vagy hogy pontos legyek: olyan téveszme, amin egyesek rohadt sokat keresnek. Éppen ezért elfogadott, mert jó üzlet.
2022. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%

"Jogod van a véleményedhez, ahogy nekem is:"

Igazából ennek a jognak is vannak korlátai. Vagy akkor a nácik is hozzád hasonlóan hirdethetik szabadon eszméiket? Érdekes elképzelésed van a véleménynyilvánítás szabadságáról.

2022. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Aha. És te döntöd el kinek van joga a véleményéhez mi? A tömeggyilkosságot meg ne keverd azzal hogy mesikénak tartom a vallásodat.
2022. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
2022. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
61%

#27

Nem, ezt uniós jogok szabályozzák. Például te magad tarthatod mesének, de mást nem sertegethetsz vele.

Amúgy a náci eszmék hangoztatása se tömeggyilkosság, szóval logikád alapján simán lehet.

2022. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
64%
29: Amúgy sem az EJEB, sem az Alkotmánybíróság gyakorlata szerint nem korlátozható a véleménynyilvánítás szabadsága, pusztán azon az alapon, hogy mások számára sértő a megfogalmazott gondolat. Ha ez így működne, a közszereplők háromnegyede már annyi sérelemdíjat perkálhatott volna, hogy megmukkanni sem mernének többet. Többek között ti is azért prédikálhattok arról, hogy a homoszexuálisok bűnös emberek akik elkárhoznak, mert ugyan sértő de nem élnénk demokratikus társadalomban, ha semmiről sem lehetne értékítéletet alkotni és azt kifejezni, mert másokat bánt, vagy nem értenek vele egyet. Nyilván vannak korlátai a véleménynyilvánítás szabadságának, de nem ez, hanem mondjuk a közösség elleni uszítás, becsületsértés, rágalmazás stb. Tehát jó ha tudod, hogy ez bőven belefér és nem kérheted számon senkin sem. De nyilván függ a körülményektől is, az például már egyáltalán nem lenne elfogadható ha valaki a vasárnapi misére rontana be és hangosbemondóval kezdené el magyarázni, hogy nincs Isten, a vallás csak egy humbug.
2022. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!