Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak erre felé 200-300...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak erre felé 200-300 kilós férfiak? Szexelnétek ilyen alkattal?

Figyelt kérdés
Lehet üzenetet is küldeni.

2022. máj. 22. 20:59
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
63%

20as!


Lehet hogy tipikus, de mi a gond ezzel? Ha egy izmosnak egy sovány jön be az miért probléma? Egy soványnak egy ducibb, vagy fordítva, azzal mi a gond? Hidd el mindenki megtalálja előbb utóbb akit szeretne, és persze ha keresi megfelelő módon. Saját tapasztalatból mondom, soha nem volt túlsúlyos partnerem, pedig magam az vagyok. Éppen nemrég olvastam itt a rovatban, egy magát "kigyúrt" személytől, hogy mennyi elutasítást kap. Ezen én is meglepődtem, sőt még az illető is.

2022. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
87%
19: Igen már ezeknek a srácoknak is a tipikus mr olypia,vagy twink kell... De nem találtok..
2022. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

21: igen tőlem hallhattad.

Kizárólag a hozzátok hasonló srácoktól kapok elutasítást.

Az a gond hogy a legtöbb ilyen srácnak elég magas az egója is,meglátásom szerint,vagy pszchiésen defektesek az alkati problémák miatt legalábbis nálunk ez van a környéken. Ami lehet akár egy iskolai szekálás miatt is,ami gyakori az elmúlt években ebben a korosztályban..

2022. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
45%

Nem,a túlsúlyos alkat sehogy nem jön be 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

#19#21: Szerintem ti álmodtok,csak még nem keltetek fel. 190kg felett szegény vékony srácokat összetöritek. xD


Én 20 vagyok,de ki is van írva profilomra hogy túlsúlyosak ne írjanak. Erre ha mégis rámír néhány és azt kapja válaszul bocs de nem,még ő küld el az anyámba. Már undorító hogy sokan olvasni se tudnak mit akarok,mint ha ők tennének nekem szívességet hogy szexelni akarnak velem 😂😂😂


Már ott tartunk hogy a dagadtak lesznek a szexik,a sportosak meg a rusnyák 🤦🤦🤦🤦

2022. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
88%

19es vagyok!


Lepontoztak mert megírtam, hogy nekem milyen alkatok jönnek be. Hát pedig ez van, ezen nem tudok változtatni. Nem is értem mi ezzel a probléma.


A "tipikus" jelző pedig rátok jobban illik, mert általánosítotok.


24es! Nem minden kövér ember tukmálja rá magát a társkeresőn azokra, akik ezt ki is írják.

Én sose tettem.


23-as! Lehet igazad van, mert én nem ismerkedtem kövérekkel, nem tudom mennyire defektesek.

Én biztos nem utasítanálak el azért mert izmos vagy :)


22-es! Magam részéről csak cáfolni tudlak, én találtam mindig is. Az pedig, hogy számodra ez lehetetlennek tűnik, attól még lehetséges. Nem érdemes beszűkülni gondolkodásban, mert ettől sokkal változatosabb a világ, és az emberek sokféleképpen élik meg a dolgokat. A szépség relatív fogalom, a vonzódásokat pedig sokszor azok se értik akik tapasztalják.

2022. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
85%
A szépség relatív fogalom, hogy 180-190kgval élni meg egy súlyos egészségügyi kockázat ami kihat a mindennapi életre, általában önhibából fakad, és az emberek 95%-nak ennyire azért nem relatív a szépség az meg egy tény.
2022. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
75%

26-os!


Lehet hogy igazad van, csak nem ez volt a kérdés a szexuális kategóriában, ezt inkább az "egészség" kategóriában kellene vitatni. Ilyen alapon kezdhetnénk vitatni a testépítőket, hogy az ő állapotuk (szteroidok stb szedése) milyen egészségügyi kockázattal jár. Nem beszélve a személyiség jegyek torzulásával. De ez is, meg az is amit felvetettél nem volt kérdés.


Tehát maradjunk annál, ami ide vonatkozik, ezért kérlek linkeld be annak a reprezentatív felmérés eredményét, ahol a 95%-os eredményt megállapították. Vagy nem tudom honnan van ez a megállapítás, érdekelne a forrása.


Tehát, hogy kinek mi jön be, szőke-fekete, sovány-kövér, izmos-átlagos stb, azt tartsuk tiszteletben, vagy legalább hagyjuk meg a döntési szabadságát.

2022. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Nálam lehet jelentkezni..

120-250 kiloig... Szeretettel várom. 😈

Aki szeretne még hízni, az főként írjon.. jöjjön megetetem.

2022. máj. 25. 15:39
 29/45 anonim ***** válasza:
70%
Mi a kaja? :D
2022. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

#29..

Hát bármi lehet... Veszek 20 fánkot meg 10 sajtburgert 🤣😈

2022. máj. 25. 18:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!