Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szexen kívül minden működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexen kívül minden működik közöttünk a 3 éves párkapcsolatunkban. Megéri emiatt különválni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 08:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó kérdés. Nekem is rég volt szex a párommal. Én akarnám.

De elvagyunk csak olyan furcsa.

2022. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Köszöni, jól van, csak a torka véres...
2022. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló volt a helyzet. Összességében két évig voltunk együtt. Minden működött köztünk, szerintem emberileg vele voltam a legközelebb valaha, korona alatt már együtt is laktunk ideiglenesen. Amikor viszont elkezdtünk arról beszélni, hogy költözzünk össze rendesen (közös albi), igazából borult minden és szétmentünk, ez volt három hónapja. Megbeszéltük, hogy ez inkább barátság, és azóta is hetente kéthetente találkozunk (tisztában vagyok vele, hogy ez egy red flag-em lesz/lett a "piacon", de őszintén nem érdekel). Na meg az is ott volt, hogy ő 24 én 22 éves vagyok.

A tanulságot úgy gondolom levontam több szempontból nézve. A jövöben mindenesetre olyan párkapcsolatban szeretnék élni, meg olyan emberrel akarom összekötni az életemet, ahol ha beletesszük a munkát, akkor az működik. Lehet romantikus idealisztikus elképzeléseim vannak, de vagy ez, vagy egyedül.

2022. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy kicsit jobban is kifelythetted volna kerdezo.. miert nem mukodik a szex? Mit csinaltok? Hogy h nem megy, esetleg ki miatt nem. Kinek nem all fel? Ezek mind kerdesek? Eleve probaltatok mashogy? Esteleg harmadikat bevonni csak szexbe? Jatekokat beszereznj, lazitokat? Pl Rush... esetleg leultetek megbeszelni h mi nem megy a szexbe? En biztos mindent megtennek azert az emberert akit szeretek .. es leultetnem h akkor mi a vagya.. ha nincs vagya vagy pedig csak kalandozni akar massal akkor engedd el
2022. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!