Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szexen kívül minden működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexen kívül minden működik közöttünk a 3 éves párkapcsolatunkban. Megéri emiatt különválni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 08:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A nyitott kapcsolat nem opció, mert az egyik fél nem tud azonosulni vele.
2022. máj. 25. 08:13
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz kérdés....én is ilyen helyzetbe vagyok.
2022. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Megeri, a szex hanem is az alapja de nagyon fontos egy kapcsolatban, lesz olyan szemely akivel minden mukodni fog es a szex is, keresni kell, nekem pl eddig mindenkivel jo volt szinte a szex pedig rengeteg pali megdugott meg sok faszt is szoptam
2022. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Próbáltátok javítani?

Orvos mit mondott?

2022. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha mindent megpróbáltatok, akkor el kell gondolkodnod, hogy számodra mi a fontos ! A biztonság, amit Ő nyújt és akkor felhagysz a sex témával, bár nem fog sokáig menni. Én is voltam így ! 7 évig éltem úgy, hogy a párom asexuális volt. Nehéz volt nekem, és a végén elhagytam. Sokat szenvedtem ! A sex egy egészséges a testnek és léleknek fontos dolog.
2022. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk előtte 10 évig nem volt párkapcsolatom, tehát rendszeres szexuális életem sem, úgyhogy részemről a szakítás valószínűleg ugyanúgy nem hoz majd pezsgő szexuális életet.
2022. máj. 25. 08:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy számodra mi a fontos !
2022. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy van e a kapcsolatban érzékiség, csók,ölelés,simogatás, bújás.

Ha ezek vannak, de amúgy minden okés, akkor működhet. Voltam ilyen helyzetben, amikor az egyik párom bő három évig nem szexelt,mert lelki sokk érte a családja miatt.

Szerettem ennek ellenére, és mégis ő hagyott el, egyik napról másikra.

2022. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne megvizsgálni miért nem működik, mert valamin pl simán lehet javítani, de az se mind1 hogy pl egyszerűen csak nem vágyik rád
2022. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy leállt a légzésem, de amúgy minden szervem működik, élhetek tovább?

A válasz sajnos egyértelmű. Egy párkapcsolat fontos része a testiség, anélkül nem több, mint egy barátság. Az sem rossz, de nem párkapcsolat.

2022. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!