Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti csak és kizárólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti csak és kizárólag melegekkel ismerkedtek vagy biszexuálisokkal is?

Figyelt kérdés
Hallottam már, hogy egyes melegek nem ismerkednek olyanokkal akik nemcsak a férfiakhoz vonzódnak. Kíváncsi lennék, hogy mégis mi tart vissza bizonyos homoszexuális férfiakat a biszexuális férfiaktól való ismerkedéstől.

2022. máj. 28. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

En is csak melegekkel ismerkedem melegkent...


Szerintem nekem nagyon rossz tapasztalataim voltak eddig.. volt h ismerkedtem egy pasival, atjott es mondja h elmegy kimosni magat mert hat o nos es apuci nem mondhatja otthon h miert mossa magat.. en ledobbentem elotte nem tudtam h nos, es rakerdeztem h apuci? Mert az apucinutotte meg a fulemet.. Mondom neked van gyereked? Mondja h nem , de otthon igy szolitjak egymast... mondok ok engem nem kell hulyenek nezni.. apuci aznap este otthon mosta magat, mert nalam biztos nem. Nalam tabu egy pasi ha van gyereke.. nem en leszek a gyerek szemebe az aki elszerette apucit.


Aztan volt olyan h tudtam h nos, kanos voltam mondtam h ok elugrom hozza. Apuka tanar, anyuka orvos, gyerekek kirepultek a legkissebb is egyetemen tanul.... szoval elmenten megalltam a haz elott .. epp ,,szerelte az autojat a garausba" en be a garazsba ajtoba becsuk es leszoptuk egymast... majd megszolal h a felesege bent van a hazba es mostmar menjek... mondom ok, en leleptem...soha tobbszor nem mentem hozza... annyit tudok rola h ket allando szeretot tart, akikkel feljarnak Pestre szaunakba es allnadoan romeon log... a feleseget meg full.hulyenek nezi h nem tud semmit.


Kovetkezo bisex aki felajanlotta magat, az egy nagyobb telepules kozjegyzoje volt. Apuci jolszitualt volt, anyuci allandoan csinos es szep (tenyleg nagyon igenyes fiatal, sovany no)... ket gyonyoru kis gyerekuk van... majd apuci (amugy a szomszedaim) egyik nap mikor locsolok otthon, odajon hozzam elkezdtunk beszelhetni. En lassan mar egy eve koltoztem ossze a baratommal, es soha nem erdekeltek a szomszedok. Koszontunk es ennyi.. szoval a szomszed apuci odajon kerdezget, es szoba jon h mi melegek vagyuk es egyutt elunk.. majd oda mondja h akkor ti is rejtozkodo eletmodot folytattok mint en.. mondom h mi annyira nem mert rolunk sokan tudjak... Folytatva a beszelgetest a vegen arra akart kilyukadni h szivesen atugorna neha hozzank... a valaszom az volt h majd megbeszelem a baratommal... mert lesokkolodtam... azota is beszelem vele. Egy percig nem engednem be.


Tudom hihetetlen tortenetek.. de sajnos megtortentek velem...


En a biszexeket nem szeretem , mert rejtozkodok, hazudnak masnak a feleseguknek es sajat maguknak is. Inkabb azt mondom maradjanak egyedul ,de ne nezzenek mindenkit ekkora onbizalommal hulyenek..

2022. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 passzivffi ***** válasza:
87%
Ha a biszexuális elfogad mint meleg akkor biszexuálissal is el tudom képzelni a párkapcsolatot. Persze neki minden kérését teljesíteném.
2022. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki melegként nem akar bonyodalmat, vagy lelki problémát, az meleggel ismerkedik.
2022. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13asnak igaza van
2022. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez kissé szarul esik érintettként, de megértem. Mellesleg vannak tisztán játszó biszexek is.
2022. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!