Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak ilyen passzív fiúk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen passzív fiúk? Van remény?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.


Bisex srác vagyok, a fiúk viszont jobban érdekelnek.

21 éves, főként aktív.



Számtalan kérdésre válaszoltam, sok-sok üzenetet küldtem már és írtam már ki nem egy kérdést.

Kb 3 éve jöttem rá hogy a fiúk is érdekelnek, azóta aktívan keresek.


Kb 200 beszélgetésből, kb 5 tartott hosszabb ideig, de mindenki vagy fél, szégyenli a bisex/homo vágyát vagy eltűnik. Persze sok olyan is van akit én kiszűrök, de ez álltalában a tiszteletlen beszéd, vagy a tudatlanság miatt van.(buta)



Nem tudom, hogy egyáltalán van e remény?


Nincs sok elvárásom, de ezek tényleg elvárt dolgok:


16-25 közötti

Igényes, ápolt, borotvált

Kedves, tisztelettudó

Illetve vékony, izmos vagy átlagos testalkat.



Szerintem a fiatalok legalább 5% rendelkezik bisex/homo vágyakkal, ez alapján elméletben vagy 20 000 ilyen fiúnak kéne hogy legyen.


Van esély hogy belebotlok a szerencsébe, van értelme még 3 évig keresgélni?



Amit szeretnék:

Egy alap baráság kiépítése, csók, ölelkezés, orál, anál, ami jól esik mindkettőnknek.


Ha épp valaki pl nem szeretne sexelni, de a többi vonzza, az sem gond.



Lehet hogy nem bízok eléggé magamban, de unalmas hogy ennyire esélytelen a dolog.


Ui. Nem vagyok valami rettegő kisfiú, normális bemutatkozás után természetesen áttérhetünk képpel ellátott közösségi média platformra.

Fontos a szimpátia, ami nyílván csak képből jön át.


21F


2022. jún. 2. 09:04
1 2
 1/16 steven95 ***** válasza:
100%

A gyakorin ha ismerkednek is, nem igazán hatékony felület erre. Éppen ezért vagyok fent képpel egy meleg oldalon. És éppen ezért kezdem a beszélgetést olyannal akinek van kint képe szintén. ÉS! már át is ugrottam egy csomó "csalódást".


26F, nem borotvált - nem mintha bele szeretnék esni a keresési paramétereidbe :)

2022. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden van csak keresni kell.
2022. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezt sose értettem, hogy a szőrt miért kell megszabni a legelején. Az még oké, ha nagyon szőrösre vágysz, azt nyilván nem tud növeszteni egy ázsiai tinédzser. De borotvát mindenki tud vásárolni, először bármiféle kapcsolatot kéne kiépítened a másikkal és utána megbeszélnetek a szőr kérdést, hogy kinek mi a preferenciája.


Tehát nekem ebből a feltételrendszerből az jön le, hogy csak szexet keresel vagy legalábbis messze nem egyenrangú kapcsolatot. Márpedig sok ember kapcsolatot keres, akiket így tuti nem fogsz érdekelni. Aki meg nem kapcsolatot keres, azoknak igen jelentős része csak magát nem elfogadó, a másságát titkoló egyén, aki képet se mer majd küldeni vagy legalábbis veled mutatkozni az utcán biztos nem.

2022. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Több éves kapcsolatom lett szexhaverból. Mert nem a neten ismersz meg valakit hanem élőben. Ezt kell neked is lehet átgondolni. Na meg ez nem állásinterjú amin meg kell felelni. Persze van 1-2 elvárás az okés de sokan alkalmazkodnak a felületekhez de közben több van bennük. Nekem sok alkalmi azért lett tartós mert simi, ölelés, csók is alap nekem. Nem csak érzelem nélkül használom. Engedj kicsit az elvárásokból. Meglátod majd alkalmazkodik a másik is ha te is ;)
2022. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs sok elvárásom"


De, sok van. Te csak egy testet keresel, nem egy embert. Azért tűnik el mindenki, mert hozzád hasonlóan a farkuknak keresnek barátot, nem maguknak. Talán egyszer megtalálod, akit keresel, de gyorsan el is fogod veszíteni, mert az elvárásaitokon és az igényeiteken kívül semmi sem fogja összetartani a "barátságotokat".

2022. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is sok elvárásom volt de az nagyon nagyon ritka hogy MINDEN passzoljon. Kell alkut kötni. Lesz valaki mert még fiatal vagy. Csak lazán. A szexből kapcsolat nekem is megvolt. 2 év volt. Sose tudhatod. Plusz ha szexelsz legalább kiegyensúlyozottabb leszel.
2022. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem értitek.


Nyilván az emberi értékek a legfontosabbak.


Nem azt mondtam hogy mindennek tökéletesnek kell lennie.


De egyszerűen nem egy 20 évvel idősebbel, vagy egy szőrös fiúval vagy pedig egy túlsúlyossal akarok együtt lenni.

Ezek kellenek a vonzalomhoz.

Szerintem ezen a 16-25 évesek fele átmegy, nem úgy van hogy minden 100.ik tetszik csak.

2022. jún. 2. 11:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Egy alap baráság kiépítése, csók, ölelkezés, orál, anál, ami jól esik mindkettőnknek." Mi a f*sz? Nem tudtam, hogy barátok szoktak ilyeneket művelni. Úgy tűnik, hogy engem mindig kihagytak a bulikból...
2022. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8


Ennek az volt a lényege hogy nem eg, egyéjszakás kalandot akarok, hanem egy hosszabb összejárást, ami nyilván egy barátságot is eredményez.


Tehát nem arra vágyok hogy találkozzunk 2 egy sexre, hanem mondjuk szívesen meginnék vele egy kávét is, vagy elmennék vele akár moziba is.


Nem vagyok robot, hogy csak sexeljünk és menjünk haza.

2022. jún. 2. 11:51
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha harom eve nem talaltal senkit es aktivan kerestel, van egy rossz hirem: valoszinuleg TE vagy a problema.


Tapasztalatbol mondom. En sem talalok senkit, de legalabb nem masokat hibaztatok.

2022. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!