Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és biszex passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex passzív srácok nektek milyen elvárásotok van egy aktívval szemben?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
16cm vagy annal nagyobb csupasz farok amivel kemenyen megdug
2022. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyen domináns, határozott, érezzem, hogy "ő a férfi". De emellett figyeljen rám, ne okozzon fájdalmat. Csak úgy tudom teljesen átadni magam neki, ha biztonságban érzem magam vele.

Az anális szex egy passzív számára sokszor legalább annyira mentális jellegű, mint fizikai (legalábbis nekem).

2022. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen lehetőleg fiatalabb, az sem baj, ha feminim külsejű, és ne legyen egy vadállat.
2022. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Viselkedjen normális ember módjára, illetve legyen már annyira felnőtt fejben, hogy megoldotta/megoldja a saját problémáiat. De, ha passzív lenne az illető, akkor is ezt várnám el. :D +Az igényesség, ami egy elég nagy prioritás.
2022. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmes, gyengéd, határozott, átlagos, szőrös pénisszel.
2022. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #2-es írt, az nekem is nagyon fontos, viszont nem folyamatos jelleggel.


Én azt szeretném, ha az aktív fél is tudna néha sebezhető lenni és elmondaná ugyanúgy a problémáit. Nem kell mindig neki lennie a nagy és sérthetetlen férfinek. Ugyanúgy lehet rossz napja, vagy ugyanúgy lehet szomorú, csak ne féljen ezekről beszélni velem. És ahogy csak tudok, segítek, hogy jobb kedve legyen:)


Elvárnám, hogy ne beszéljen úgy, mint egy kocsis, legyen kultúrált és igényes. Ne dohányozzon és ne drogozzon. Az alkohollal nincs semmi bajom, ha ésszel történik minden.



Továbbá én szeretnén, ha korban közel állna hozzám, de idősebb lenne azért (mondjuk max 25 éves).

Lehetőleg magasabb legyen nálam. Testalkatra izmos, vagy sportos, vagy átlagos legyen. A lényeg, hogy ne hanyagolja el magát és legyen ápolt.

2022. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a lényeg, hogy vékony/izmos legyen és tudja mit akar.
2022. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy ő utazzon a környékemre, és elégedjen meg avval, hogy leszopom valahol az erdőben, vagy a kocsijában. (De ha szeretné, ő is szophat.) És ha nincs kölcsönös szimpátia, akkor nincs újabb tali.


Majdnem mindegy, milyen a farka, és hogyan néz ki.


Aki szeretné, írhat.

2022. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek valamiféle elvei, ne használjon ki másokat. Nem probléma ha mérsékelten romantikus alkat (azaz nem túl nyálas, de nem is egy robot). Ne tartozzon a hangosan politizáló emberek közé (mindegy melyik oldal).
2022. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen határozott férfi. Tudja mit akar. A szexben pedig kapjam meg jól.
2022. jún. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!