Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti srácok (18-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti srácok (18-20 évesek), hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és érdekelne, hogy a hasonló korúak hol ismerkednek, mert pl. Romeo-n csak sokkal idősebbekkel találkozom.
2022. jún. 10. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Romeo, dirtycode, tinder. Bár én 22 vagyok, de sok korombelit látok ezeken, nagyrésze nem az esetem alapból vagy képnélküliek😅
2022. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 18 éves vagyok, próbálkoztam sok oldalon, de egyik sem vált be, mindegyik csak húspiac. Kerüld el a Hotbull-t jó messziről. Csak ajánlom. Itt is próbálkoztam egy időben, de ugyanaz a helyzet, csak abban rosszabb, hogy nem látod előre, milyen a másik fél. Már csak a csodára várok, hogy személyesen ismerjek meg valakit az utcán. Legutóbb egy nagyon helyes fiatal srác stírőlt az állomáson a másik vonatból, és még mondom, q.rva jól esett.
2022. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
MInden csajomat itt szereztem
2022. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Tele a romeo is tinikkel. Ha nem találsz lehet veled van a gond. Vagy azok nem akarnak korabeliekkel. Nem tudom de sok van. Vagy sokat válogatsz ami sok 20 alattira igaz. Ahelyett hogy kipróbálnád mi lehet abból aki bejön csak nem tökéletes.
2022. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
4-es, a Romeo egyáltalán nincs tele tinikkel, legalábbis magyar tinikkel.
2022. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
3# gratula
2022. jún. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig a Tinder tűnt a legígéretesebbnek. De használok még Grindr-t és Romeo-t. De az utóbbi kettő csak húspiac és a legtőbben komolytalanok. Főleg a fiatalok.

18f

2022. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!