Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Lupa nudista strand milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lupa nudista strand milyen messze van a ruhás strandtól?

Figyelt kérdés
A gatyás strand megközelíthetőségéről már láttam infót, de a nudistáról nem, az merre van?
2022. jún. 13. 08:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve hogy jutok el a meleg részhez? 20/F
2022. jún. 13. 08:07
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát azért kell gyalogolni vagy 4 percet biztos. Nem vészes. A meleg rész is ott van a sima nudistól egy kőhajitásnyira.


Mivel az egész méltatlanul kicsi és Gerendai nem sokat tett érte. Kb tagadná ha tudná,pedig ki lehetne építeni, mert széles e vidéken az egyetlen nudi strand.



F30 hetero

2022. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nehéz elmagyarázni hogy találsz oda. Elvileg valami bicikli út épült mellette. Nem tudom tavaly nem voltam. De az ÖBÖL (bejárattól távolabbi ) szélénél kell elindulni a wakeboard felé (nem lesz kitablázva mert az kb a tó túloldala, nem is onnan kell megközelíteni de most csak ahhoz tudok referalni).


Szóval a wakeboard pályára merőlegesen kell menned az öböl szélén. Azon a szélén ami a BEACH-től legtávolabb van. Ha nem érted , az nem a te hibád 😁

2022. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Én oda a vízirendőrséget küldeném, meg a pszicho-szakembereket.
2022. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
4-es, miért? Mit ártanak neked, vagy bárki másnak? 😑
2022. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"pszicho-szakembereket"

Az mi a fene? Ha valaki ennyire hülye, hogy engedhetik internet közelbe? 😂

2022. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
#4: de azert csak itt vagy a gay topicban 😉
2022. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szépen kérlek, ne menj arra. Nem tudok róla, hogy lenne meleg rész, azonkívül persze, hogy nyáron nagyjából mindenhol meleg van. De ha azért mennél oda, hogy más férfiakkal szexelj, inkább maradj otthon és írj ki értelmetlen kérdéseket a gyakorira, csak ne rontsd el mások életét.
2022. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4# ott pucsít minden nap a vízi psziho szak-rendőröknek.
2022. jún. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!