Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Huszonéves passzívak,ti miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves passzívak,ti miért keresitek a 40-45 feletti aktívakat?

Figyelt kérdés

Miért kell ennyivel idősebb pasi?

Legjobb lenne, ha mindenki a korosztályánál maradna ,nem hiszem,hogy ott nem tudnának a pasik ismerkedni, még kapcsolatra is.


2022. jún. 21. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet azokat keresik. De ritka aki össze hoz valamit is. Nagyon sok csak igérget vagy eltünik. Igazából nem tudják mit is akarnak...
2022. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Majd pont te fogod megmondani, ki kivel ismerkedjen... :D
2022. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Fiatal vagy és nem találsz pasit magadnak? 😂
2022. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy passzívnak dominancia, határozottság, férfias viselkedés kell és a középkorú pasik ebben általában jobbak, mint a fiatalok. Némelyik huszonéves inkább néz ki fiúnak, mint férfinak, olykor a gondolkodásuk is inkább gyerekes, mint érett.
2022. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólóval részben egyetértek, mert tényleg vonzóak ezek a tulajdonságok huszonéves passzívként, de ettől még nem ismerkednénk komolyabban egy 40+ férfival, csak ezek miatt. Én inkább a korosztályomban keresgélek, és remélem azért nem minden fiatal éretlen és férfiatlan. Persze egy 40+ férfi is lehet vonzó szexuálisan, számomra ez nem kor függő. De csak azért mert férfias és szexuálisan vonzó, nem lennék vele kapcsolatban (alkalmizni pedig nem szoktam, inkább csak fantázia).

De érthető igen, ha egy huszonéves passzív emiatt keres idősebb férfiakat.

2022. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 éves passzív vagyok. Voltam már nálam fiatalabb és idősebb pasival is. Nem akarok általánosítani, de 1 idősebb, rutinosabb bika biztos hogy jobban meg tud dugni.

Ellenben szeretek szűz fiúkat is beavatni, szóval szerintem ez csak kedv kérdése…

2022. jún. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!