Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejönnek a nagyon vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a nagyon vékony aktív pasik?

Figyelt kérdés
Vagy zavar, ha nagyon vékony?
2022. jún. 21. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha extra vékony, az már inkább zavar, esetleg passzív szerepben tudom elképzelni.
2022. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A vékony alkat egy dolog, de van az anorexiás-csontzörgős. Az az alkat annyira nem jön be. Nálam a testalkat másodlagos tényező, de ha szabad választani, akkor inkább a "dadbod" ami tetszik. Sőt, az egészséges pocakkal sincs bajom, a háj sem zavar egyáltalán, amíg az ember igényes magára.
2022. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon is. Ha van ilyen írhat. Passzív is.
2022. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Látnom kéne, mert ez szubjektív, hogy nagyon vékony. Alapból azt mondanám, hogy ha csak erről van szó, és alapból tetszik a kisugárzása, karaktere, személyisége, akkor nem zavar és ismerkedék vele. Én is vékony vagyok. És persze függ a testmagasságtól, mert ha magas és vékony, akkor sokkal látványosabb, mint ha alacsonyabb és úgy vékony.
2022. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony, az nem baj. A kisugárzása a lényeg.
2022. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen.

25/F/bi/izmos

2022. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
En vekony de inkabb kicsit izmosabb aktiv vagyok 18/f
2022. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is nagyon vékony aktiv vagyok.Amugy bejön
2022. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!