Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet szenvedélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szenvedélyes szexben részem? Mire kell figyelnem, mit keressek?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során csak 1x szexeltem, ami nagyon rossz élmény volt, rossz emberrel. Mindegy is, de amire igazán vágyok, az egy szenvedélyes, túlfűtött, hosszú és tartalmas szex, amikor a két test eggyé válik forró ölelésben. És ami nem csak a szexről szól. Nem tudom ezt nagyon leírni, és nem akarok hülyét csinálni így magamból, még anoním sem, de na valami ilyesmire vágyok, nem egy gyorsmenetre valaki random hülyével.

Ez így érthető nektek? Van értelme? Nektek volt már ilyenben részetek? Mire kell figyelnem, mit keressek? Nem akarok még egy rossz élményt, azóta eléggé félek, és nem merek ilyen irányban nyitni.



2022. jún. 22. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress párkapcsolatot... Nem mondom, hogy anélkül nem lehet, de egy meleg közösségben hát...
2022. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez némi érzelem is kell már, anélkul nem megy úgy, ahogy elképzeled.Olyan partnert, de inkább társat keress, aki érzéki, csók,ölelés,simogatás fontos helyen van és nem durva.

Egyszer volt ilyenben részem eddigi életemben, egy kb este 7-től hajnali 2-ig tartó szenvedélyes szeretkezésben egy harmincas sráccal. Se előtte, se utána nem volt ilyen, pedig volt párkapcsolatom.

2022. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért volt rossz az első? Miért mentél bele?
2022. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nincs recept. Egy sráccal pl innen taliztam. Nem tetszett annyira, csak a teste és a farka. Aztán olyan rohadt jó volt vele a szex, hogy el se hittem.
2022. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát...sajnos igen nagy igazság van az első válaszban.igazi nagy szenvedélyes szexre egy kapcsolatban számíthatsz,ahol párod,társad van ,nem partnerre.
2022. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 22. 21:22
 7/10 steven95 ***** válasza:
98%
Szerintem a "trükk", hogy ne kapni akarj, hanem adni. És persze kifogni valait aki szintúgy adni akar. Tehát random idegen szexelni akar veled... abból nagyon nehezen jön ki, hogy ő szeretne adni...
2022. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egybe költözöl a pasiddal és lesz ilyen élményed.
2022. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenben részem de nem is egyszer kapcsolatban ahol már évek óta ismertük egymást, nagyobb öszeveszés kibékülés után.
2022. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cseppszi ***** válasza:
100%
Tantra vagy tantrikus együttlétre vágyó partnerre keress rá. Az pont ez és van aki erre vágyik. Nem vagy vele egyedül.
2022. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!