Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás genetiailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás genetiailag meghatározott?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 20:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

De az a baj, hogy nem tudjuk, mi módosítja.

Ilyen emberek is szoktak néha gyereket nevelni, és ez pl. NEM módosítja. Nekik is pont úgy 10% esélyük van, mint másnak.

Van ilyen elképzelés, hogy az erősen tesztoszteronos, különösen termékeny nőknek pl. több ilyen gyerekük születik, és akkor ez méhen belüli hatás.

2022. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#10 Mi igazol engem? Nem tudom miért gondolod hogy valami előfeltevéssel jöttem ide. Én tényleg csak kérdezek.
2022. jún. 27. 22:20
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted hogy egyetlen egy szakképzett génsebéssz sincs a gyakori kérdések homoszexualitás kategóriájának olvasói között, íg, azok akik válaszolnak vagy komolyabb utána olvasás után vagy a nélkül, de a saját elgondolásukat és a saját érzéseiket mondják ezáltal nem itt fogod megtalálni a szent grált ami amúgy nincs.
2022. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%

Ez a kérdés még nincs megoldva.

Nem tudjuk, mitől alakul így.

Azt tudjuk, hogy van genetikai háttere, de az kisebb jelentőségű, tehát főleg más okai vannak, viszont azok eldőlnek a serdülő korig, ill. lányoknak 20 éves korig, és onnan kezdve nincs váltás.

2022. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem óvodában és általános iskola 1-4 osztályában is még lányok tetszettek. Velük szemezgettem, még udvarolgattam is egyiknek. Pl szedtem virágot, aztán neki adtam, matricákat vettem ajándékba. A füzeteimbe pirkáltam a nevét. 11-12 éves korom körül kezdtem a fiúkat nézegetni, addig egyáltalán. Szóval ott megváltozott valami, már egyáltalán nem tetszettek lányok, csak fiúk, persze tudatosult is bennem hogy akkor meleg vagyok. Apám alkoholista volt, alig beszéltünk valamit. Amikor már valófélben voltak anyámmal, akkor meg is halt. Fiú testvérem nincs, csak nővérem. Fiú barátom volt 1-2, de inkább barátnőm volt akivel szorosabb kapcsolatban voltunk, a szomszédom ráadásul. Az hogy férfi példakép nélkül cseperedtem fel egy logikus magyarázat lehet arra miért lettem meleg. A valóság az, hogy fogalmam sincs, hogy ez közrejátszhatott-e egyáltalán, vagy ha nem így történnek a dolgok is meleg lennék-e. Az viszont tuti, hogy valami változott 11-12 éves koromban, és lehetséges hogy ennek tudható be.
2022. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen, genetikailag. hagyjuk ezt a jobbról sugallt pédakép mesét... Ráadásul olyannyira genetikailag van meghatározva hogy akik etr kutatják sem mernek semmilyen "kutatással kapcsolatos eredményeket" nyilvánosságra hozni, mert azonnal jobbról szénné támadnák őket, így jobb mindenkinek hogy nem piszkálják jobban a témát...
2022. jún. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjuk már ezt a butaságot hogy attol meleg valaki hogy nem volt férfikép előtte.
2022. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz, nem a férfikép léte, nem léte határozza meg azt hogy mi fog bevésődni. Vagyis a hetero vagy homo minta ill. vonzódás lesz-e később az egyén életében a domináns. A nemi öröm ismételt elérésének vágya igy is, úgy is az ember életét végigkíséri. Kissé ez olyan mint az alkohol, vagy a drog, hogy van egy ablaperiódus, amikor kialakul a vonzódás, majd mikor rögzül, majd máris megerősítődik, illetve azt akarja majd fenntartani. Mivel serdülőkorban és többnyire rejtetten zajlik le, így a legtöbb esetben nincs lehetőség a befolyásolására sem.
2022. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 -remete- ***** válasza:
100%
Nos genetika. A szexualitas az vonzalom. Mint a kövér sovány stb. Ilyennek lettek huzalozva. Nem lehet programozni nem lehet egy bogyoval átnevelni nem lehet mert ilyenek és kész. Belelehet magyarazni barmit de a tény nem betegség nem bűn. Aki ezt bűnnek betegségnek mondja az hazadik és beteg agyu.
2022. júl. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki lepontoz majd,de szerintem ez betű szerint betegség,még ha olyan divatos is mostanság.

Levezetem:

Egy gén hibája,ami a faj fentartását gátolja.

A fajfentartás szempontjából a homoszexualitás zsákutca.

Minden más,csak belemagyarázás.

És ezt biszexként mondom.

Ja és homofób sem vagyok.

2022. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!