Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Önök mit gondolnak erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önök mit gondolnak erről a témáról?

Figyelt kérdés
Egy homoszexuális ember mennyire tud Magyarorszagon elhelyezkedni fontosabb munkába? Itt gondolok pl. Arra hogy egy iskola alkalmazna egy tanart ha meleg lenne vagy egy korházba felvennék e stb.A kérdés másik része hogy ebben mennyi szerepe van a jelenlegi kormány? Előre is köszönöm válaszukat!

2022. jún. 24. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a homlokodva írva, hogy meleg vagy, illetve nem látszik a külsődön/a viselkedéseden akkor szerintem nem akadály.
2022. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Én biszexuális vagyok, és 3 évig egy egyházi iskolában dolgoztam.

Senkinek nem kellett tudnia, hogy ha nem volt barátnőm, akkor férfiakat furulyáztam. ;-)

2022. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző, hogy bárki kérdezné, meleg-e az illető. Nekem egy vallásos gimiben angol tanárom messziről láthatóan meleg volt, mégis ott tanított.
2022. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Budakalászon az önkormányzatnál nem vettek fel egy személyt mert ő homoszexuális.

Van ilyen is, attól függ hol mennyi a Fideszes ott annál nagyobb a sötétség.


Egészség ügyben nem érdekli őket, ott mindenki utálja a Fideszt.

2022. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Okozhat gondot bizonyos munkahelyeken ha kitudódik, de az igazság az hogy nincs a dolog a homlokodra írva.


Kínos szituk is lehetnek mikor mondjuk munkatárs a magánéletedről kérdez és társai de kb ennyi.

2022. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátom egy egyházi gimiben tanít.Elvált,bi és már csak férfi oldalon játszik. Semmi baja belőle.

Én már nem vagyok aktív tanár,de amikor az voltam, akkor sem volt gondom a melegségemből.Azt nem vittem be a suliba.

Tudok női leszbi tanárnőről is, szintén semmi gondja.


Ha nem kezd ki kollégával, főleg pedig diákkal,nem lesz gondja. Mondjuk Pride-on ne villogjon,mert abba viszont bukhat.

2022. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek valakit aki nyiltan vállalja magát, hogy meleg (pl. facebook profilkép en a barárjával vannak) és korházban dolgozik. Nem érte még hátrányos megkülönböztetés. Ismerek egy másik srácot aki államigazgatásban van és nem reklámozza a dolgot, de kb mindenki tudja/sejti és neki sincs gondja ebböl. Persze van ellenpélda is, de nem mindenütt problémáznak ezen.
2022. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
7es vagyok. Még azt elfelejtettem, hogy szerintem ha az ember nem csinál semmi polgár pukkasztot, és hétköznapi életet él, akkor nem fognak ezen problémázni. Elvégre magánügy. Máskülönben egy hetero életébe is beleszolhatnának, mondjuk amiatt hogy mért cserélgeti a nöit havonta. Egy normális munkahelyen nem fognak ezzel foglalkozni. Az a lényeg hogy normálisan végezd a munkád. Az hogy otthon mi van senkit sem érdekel, legalábbis addig amig direktbe nem tolja az ember a másik arcába. Ha te nagy ügyet csinálsz belöle akkor mások is azt fognak.
2022. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Több meleg barátom van, aki tanárként dolgozik. De a diákoknak és a tanároknak ehhez semmi közük. Mivel nem hírdetik, tudtommal nem volt belőle probléma.

De ha kiderülne, biztos vagyok benne hogy egy-két értelmiségi szülő problémázna emiatt.

2022. jún. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!