Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudod, hogy aktív vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy aktív vagy passzív vagy?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Onnan hogy szub hajlamaim vannak és nem tudok aktív lenni a kis méretem miatt.
2022. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Vagy pl. arról fantáziálok, azt próbálnám ki.
2022. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Úgy hogy mi izgat
2022. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha téged dugnak, akkor passzív.
2022. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Uni Aktív vagyok.

Ezt onnan tudom, hogy imádok szopni meg a másikat kényeztetni, és dugni is szeretek néha. Viszont én nem vagyok dugható, mert nagyon nehezen tágulok és utána is szenvedek tőle.


22F

2022. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

én power bottom vagyok, ha kell tudok dominans lenni, de csak passziv oldalon, de emellett szeretem azt is ha felettem dominalnak, szopatnak vagy hatarozottan megdugnak, irányítanak


26/bi

2022. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -remete- ***** válasza:
87%
Onnan tudom mit szeretek, hogy kiprobaltam magam m8ndket szerepben. Szeretek dugni szopni de szeretem ha dugnak. Így
2022. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
Onnan, hogy megkérdeztem a sarki kisboltban, ott mondták. 🤣
2022. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

Én onnan tudom hogy passzív vagyok folyton szopnék de a szopatás szinte sosem jut eszembe. Gyakran elkalandozik a gondolatom és megkívánom a dolgot akár utazás vagy egyébb tevékenység közben :)


Van hogy fel sem áll ha szopnak de ha én szopok akkor egyből és pillanatok alatt eltudok élvezni. Ha más dolgozik rajtam van hogy egy óráig is szenved szegény mire elmegyek.

2022. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!