Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két aktív férfi miként szexelh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két aktív férfi miként szexelhet egymással?

Figyelt kérdés
Ha amúgy jól elbeszélgetnek meg barátkoznak, de kiderül, hogy mindketten aktívak. Ilyenkor mi lesz, melyik a gyakoribb? Gondként merült fel ez kettejük között és inkább abbahagyják az ismerkedést, vagy találnak olyan megoldást, ami mindkettejüknek tetszik?

2022. júl. 9. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Vagy sehogy, vagy kompromisszumokkal.

Mondjuk mindkettő enged kicsit, és egyszer egyikük vállalja be a passzív szerepet, másszor a másikuk.

Vagy esetleg.... nyitott kapcsolat, szerelmesek egymásba, de bevonnak egy passzívot a szexuális vágyak kiélésére.

2022. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sosem sült ki semmi jó, amikor aktív párom volt. A kapcsolat ideig-óráig működött, de a szex mindig nyögvenyelős volt, és nem volt az igazi. Én mondjuk uni/aktív vagyok, a kisebb méretű páromnak szívesen vállaltam a passzív szerepet, de a nagyobbnak már nem. Sok feszültséget szült az évek alatt. Szerencsére jelenlegi párom szintén uni, így jóval egyszerűbb és kiegyensúlyozottabb a kapcsolatunk :)
2022. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy idö után feszültséget szül ha mindketten aktívak . Nálunk sem működött sokáig
2022. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Két aktívnak is van a repertoárban nagyon sok dolog, amit tehetnek, hogy a barátjuknak és maguknak örömet szerezzenek.

Orál, kézi munka, közösen használt segédeszköz, stb.

Ha nem kizárólag aktívként tudják elképzelni a keményebb szexet, akkor van lehetőségük arra is, hogy egymásnak így adjanak örömre lehetőséget, hol az egyik, hol a másik lesz a passzív. De ehhez nagyon kell egymást szeretniük.

Egyébként meg annyi passzív várna megfelelő társra, tartós vagy futó kalandra, hogy így is van módjuk kiélni az álmaikat.

Igazából a szabad fantázia és a tolerancia határai mutatják meg az utat kettőjüknek.

2022. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha a szex mindenképpen csak dugást jelent, akkor elég problémás. Eddig két fiúval ismerkedtem, őket pl a dugás nem annyira izgatja.
2022. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Hány évesek vagytok?
2022. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Az erősebb...
2022. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Pl. úgy, hogy egyik sem dugja meg a másikat, helyette mehetne pl. ez, kölcsönösen: [link]
2022. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam 3évig együtt egy szintén aktív pasival!

Egymást nem dugtuk csak torokra ,ill voltak segédeszközök amiket használtunk !

2022. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Valami segédeszközt kell használni, hogy a behatolás legyen meg. Vagy egy passzívat kell bevenni harmadiknak. Biztos van olyan aki vállalja.
2022. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!