Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti, akik kiábrándultatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik kiábrándultatok a meleg partnerkeresőkből (Grindr, Romeo stb.), hogyan igyekeztek szexpartnerre vagy párkapcsolatra szert tenni? Hogyan sikerült találni, ha nem az online partnerkeresőkön?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha alkalmit keresel lemész egy szexmoziba vagy a Magnumba.
2022. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy. Nem létfontosságú nekem az, hogy legyek valakivel vagy szexeljek.

Ha majd egyszer lesz valaki, az jó. Ha nem lesz, akkor úgy is jó.

2022. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Sehogy, már sehogy.

Minden portálon és itt a GYK-n is kizárólag link, kamus, maguktól elszállt ember akadt volna csak.

Pár rossz kapcsolat után azt hiszem, nem létfeltétel sem a szex, sem a társ.Ahogy a 2-es írta, jön jön, nem jön nem jön....

Alkalmi eddig sem érdekelt, amúgy sem.

2022. aug. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon magas az a bizonyos léc.

Mindenki szinte a 10/10 es pasit keresi,és magát is annak tartja holott a nyomába sincs.


Nálunk például tipikusan azok szólják le a másikat akik kövérek és igénytelenek, de nekik persze önkritikájuk semmi. De nekik mint egyszer az egyik írta nekem " Sexy pasi kell". ( Igen ipszilonnal) 😂😂

2022. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Csak tudnám hol az a sok csúnya kövér pasi... Én valahogy sose találkozom össze velük pedig az eseteim :((( a melegek 99%-a vézna
2022. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első két kapcsolatom romeóról volt. Az első olyan mindent elsöprő szerelem is volt, olyan sráccal, akit életem végéig a szívembe zártam, mert tényleg különleges volt közöttünk a kapcsolódás. A második is jó volt, a maga módján szép is, de nem működött. A harmadik komolyabb kapcsolatom a Tinderről indult el. Azóta viszont rájöttem, hogy ezeken kívül is bőven van élet, és pl. az utcán történő szemezéssel, érdeklődéssel simán el tud indulni valami két férfi között is. Bízom benne, hogy hosszú lesz a mostani kapcsolatom. Ha esetleg mégis véget ér egyszer és újra keresnem kell, akkor próbálkozni fogok ezeken kívül is. Régebben nem gondoltam erre, de azóta úgy érzem megértem, vagy nem is tudom. Olykor lehetetlennek tűnik, pedig nem az. :)
2022. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

5: Nem azt írtam hogy csúnya,hanem hogy igénytelen. És itt a testi higéniáról beszélek.. Egy kövér is lehet szép igényes jó megjelenésű.

De ők nem azok

Ugye mások szemében a szálka sajátjukban pedig a gerenda.

2022. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

6-os, akkor szerencséd volt a Rómeóval.Nekem onnan volt két kapcsolatom, az egyik egy igazi szép szerelemnek indult.

De mindkettő akkora pofont és megalázást adott, hogy néha csodálom, hogy bírtam ki ép ésszel elviselni.

Utcán pedig bár sokan szemeznek,észreveszem, de már akkora a bizalmi deficitem, hogy nem vágyom ismerkedni- egyelőre.

2022. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
#8-as, ha van kedved, mesélj róla! :)
2022. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

4: Jaa,a dagadékok fikázhatnak mást,de ha rájuk mondanak bármit is az már megbocsáthatatlan bűn 😂😂


Ők ugye szent lelkek,rájuk nem mondhatunk semmit xD

2022. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!