Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hazaköltöztem Budapestről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaköltöztem Budapestről vidékre, itt mindig ennyire halott volt az online ismerkedés, vagy csak a nyár miatt van most ilyen kevés ember fent?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az online ismerkedésben tökéletesen mindegy, hogy vidékem vagy Bp-n vagy. :)

Amúgy sztem a nyár, más csaturnák is kissé leülnek ilyenkor.

2022. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem mindegy mit értesz videék alatt, mucsaröcsögét vagy pécset
2022. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sümeget 😁
2022. júl. 27. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor sajnos igen, ennyire halott. oszd el budapest lakosságát sümegével és megkapod hányad része lesz fent tinderen :D
2022. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Szopd le HErBYt…biztos jó farka van.
2022. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát tapasztalom én is ezt.... mert nekem Szeptembertől kell haza költöznöm, kivéve ha nem viszem el skandikát... és nem nyerek belőle egy kis garzonra valót....
2022. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A vidék más, mindig kihaltabb meleg ismerkedés szempontjából. Minél kisebb település, annál inkább így van, és nem, nem lakosságszám arányosan, hanem hatványozottan.

A közhangulat, a világkép, az énkép és a fellépési bátorság is más a fővárosban, megyeszékhelyeken, nagyvárosban, kisvárosban vagy kistelepüléseken. Nincs ezen mit csodálkozni, ilyenek vagyunk.


Sőt, a földrajzi elhelyezkedés is számít: hiába majdnem azonos a lakosságszáma Győrnek és Nyíregyházának, nyugaton sokkal többen lesznek az online keresők is, mint itt nálunk az ország keleti régiójában.

2022. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem így állt össze az életem...


Volt egy nagyon korai homoerotikus próbálgatásom általánosban, majd 14-16 évesen próbálkoztam egy lánnyal járni, kb 2 évig, de közben vívódtam magammal, utána hogy a leányzó dobott, bár elsirattam a dolgot, de sokáig tartott mire elfogadtam magam, szóval én 21 éves koromtól jártam meleg közösségbe, és bulikba... de Debrecenben egészen 27 éves koromig jártam, de ott havi 1 meleg bulin túl, meg még működött egy vegyes szexmozi is, ott nem jártam, azon túl nem igazán volt semmi.... meg pár randin túl... ami rendes randi volt, párszor volt kalandom mellette lévő kisfürdő városban is... de tényleg holt pont volt, eléggé sok ghosingoló személy is volt....

2022. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!