Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első intim együttlétnél ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első intim együttlétnél ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy jó estém végre, 24 éves koromra először voltam sráccal így, taperoltuk egymást fent-lent, csók és a többi, de a pettingnel nem volt tobb szoval nem vettuk elo a szerszamokat. Nagy elmeny volt amugy, mindenkinek ajánlom aki eddig parázott! :D


Kb 30 percig tartott, viszont, éppen hogycsak félkemény lettem kozben (de felreertes ne essek jo volt nagyon), hazafele vettem eszre h valami g3ci szeru cucc ki is jott, talan elovaladek, nem tom. Mikor verni szoktam, akkor nem ilyen allagban jon es tobb mennyisegben.. Szoval nem tom, ez normalis? Passziv tipus vagyok ha ez szamit, de ugye direkt aktus nem volt.



2022. aug. 5. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Normális
2022. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%
Előváladékkal kevert spermiumsejtek voltak a heves izgalmi állapottól, de a tudatod egy része még blokkolta hogy teljes erekciód legyen. Mondjuk passzívként nem is feltétlenül lesz rá szükséged 😅
2022. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!