Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon elérhető akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon elérhető akár meleg szextárskeresőkön nagyrészt ugyanazok a formák vannak vagy érdemes több oldalt is próbálgatni?

Figyelt kérdés
Romeot és az eropolist használom de csak folyamatos csalódás ér mivel nem találok aktív perverzt akinek mindig van helye. Érdemes badoo-grindr stb-n is nezelodni?
2022. aug. 7. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Romeo: Önimádó ecsetfejű barbifiúk vannak akit magukat látják a legszebbnek,nagyon magasak az elvárások. Van 1-2 normális de róluk is kiderül később hogy full defektesek és a herceget várják fehér lovon. De reménykedni lehet. Amúgy 2019-ig kb jól működött az oldal míg ez a sok nyomorult nyálas srác nem kattant rá,akik már lassan saját magukkal sem állnak szóba. Volt állandó szexbarátom is (20 éves volt,én most 23 vagyok). Itt van a legtöbb kamus,és képgyűjtő aki fél találkozni,vagy nem megy el a megbeszélt talira.


Grindr: Szintén mint a romeo de azért 1-2 fokkal jobb sőt. Kevesebb a kamus,innen azért megismertem 1-2 jófej srácot de túl sokat nem várj.


Badoo: Na az a romeon is túl tesz. Önimádó kurvák,kamusok,és a legtöbb csak a pénzre hajt. Innen tuti nem fogsz senkit felszedni. Hacsak nem te vagy a kitesizett szexisten és van sok lóvéd... Innen töröltem is magam,mert csak kamusok vannak szinte,nem egy találkozásom ment úgy fuccsba hogy ott voltam a helyen de ő nem jött el. Hányinger az az oldal a romeoval együtt.



Jól látod/látjátok igen minden oldalon ugyanazok a nyomorultak vannak ott. Legtöbbje évek óta ugyanazzal a profilképpel. Nagyrésze azért mert magasak az elvárásai,és azért nem felel meg nekik senki,másik része meg azért mert a barbi fiúk elvárásainak nem felelnek meg.

Hotbull pedig tele gusztustalan képekkel,de ott rengeteg a perverz. Megpróbálhatod a Grindr-t is még. De inkább jobb kiírni mik a vágyaid röviden kulturáltan.

2022. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ház, sajnos az egyes nagyon jól leírta az igazságot. :!
2022. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
1-es a Tinderről mi a véleményed? Mindenki luxusban él és instagram modell? ;)
2022. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az internet egy kalap fos ismerkedés szempontjából
2022. aug. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első leírt a Romeorol az detto ugyan ez. En most 30 vagyok passziv par napja ram irt egy 40 eves pali, aki mint kesobb a találkozásnál kiderült igazabol 45. (Mar itt kamuzott) az irogatás alatt előadta, hogy őt mennyire lepattintjak az emberek. A talink szerintem nagyon jol sikerült, szex es minden volt. Éreztem és láttam is rajta hogy nagyon jól erezte magát velem, és ezt nem elfogultan önfényezésből írom. Azota nem keres. Nem azt akartam hogy vegyen feleségül, nem akarok vele parkapcsolatot kialakitani, viszont úgy állok a dolgokhoz, hogyha egy randi jó volt, mindketten jól erezzuk magunkat akkor igenis folytassuk. En felajánlottam neki hogy rendeszesen osszejárnék vele. Hát nem igazán mozgatta meg a dolog. Nem tudom hová tenni az ilyet. Cumi után két csóktól már megint úgy allt tőlem mint a cövek, állandóan gyönyörködik bennem hogy milyen szép vagyok. Tetszek neki és öis nekem, de megvárja hogy en keressem. Pedig elmondtam neki nyíltan és egyenesen hogy oda vagyok a farkáert és érte is és egy szavába telik ha látni akar. En nem ertem az embereket, ha valami jó akkor azt gyakorolni kell de ez ebbol a szempontbol rohadék velem. Az oldalon összeismerkedett haverom mondta, hogy a meleg közösség a legdiszkriminatívabb egymással. Es ez igaz.
2022. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!