Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vannak nyitott párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak nyitott párkapcsolatok? Mit is jelent az pontosan? Akinek nyitott kapcsolata van, miért és hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam, társkeresőkön ilyet. És már fiatalok között is, amit nem értek, hiszen nincsenek olyan sokáig együtt szerintem. De az sem kötelező, hogy hosszú kapcsolatban, hosszú évek után unalmas legyen a szex együtt, nincs meg a szenvedély. Vagy csak ennyi az ok?

2022. aug. 11. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
mert valakivel lelkileg jol elvagy, attol meg feldobhatjatok a szexualis eleteteket masokkal. nincs ezzel baj szerintem.
2022. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Mert ezt a példát látják a döglődő liberális nyugatról. Ja, amúgy nem. Ez teljesen egyénfüggő. Vannak akik szeretnek össze-vissza kúrogatni, de azért jó ha hazamész és van egy állandó partner, akit állítólag szeretsz. Én elhiszem, hogy vannak poliamor emberek, de nekem fura. Én konzervatívan gondolkodom az ilyen párkapcsolati dolgokról, szerintem egy kapcsolatban njncs helye harmadiknak, mert ott valami el van szarva. Ha az én pasim ezt felvetné, ott lenne vége. 31/f 12 éve ugyanazzal a pasival, monogám verzióban.
2022. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Mondom ezt én 32 évesen, úgy, hogy idén 10 éve lesz, hogy együtt vagyunk a párommal monogám kapcsolatban.
2022. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Heteró nő vagyok, bocsánat ha beleszólok: a heteró férfiak többsége is sajnos csak a nyitott kapcsolatot keresi, de ezt nem mondják meg nyiltan. Helyette: majd ahogy alakul. Mintha ezzel nem lenne minden normális ember így, hiszen senki sem jővőbe látó jós. Tehát aki azt mondja, majd ahogy alakul, az 100 % hogy csak nyitott vagy alkalmi dolgot akar, és a másik neki csak egy tárgy. Heteró nőként jó érzés, hogy a melegek közt is vannak, akik komoly kapcsolatot szeretnének, és a monogámiában hisznek, azt akarják. 3 meleg ismerősöm van, közülük kettő monogámiában él évek óta, a harmadik pedig még női szemmel nézve is már bocsánat de hímringyó. Ő alkalmizik, nyitott kapcsolatozik, és azt hiszi ez a menő. Holott ez az abnormális. Szexuáis orientációtól függetlenül az. Akik alkalmiznak, cbarátsag extrákkal, laza kapcsolatok, azok mind érettlenek, nem egészségések mentálisan, mert félnek az érzelmi intimitástól, és a szexualitást sem tartják értéknek, de a másik embert sem, akivel vannak. Hogy úgy mondjam: egyik birka megy a másik után, mindenféle erkölcsi és emberi értékrend nélkül.
2022. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!