Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nyitott kapcsolat. Kinél hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat. Kinél hogy működik?

Figyelt kérdés

Akik, ilyen kapcsolatba vannak, azoknál ez hogy működik? Vannak felállított szabályok?


Pl. :

Közlik egymással, hova, kihez, mikor mennek?


-azonos személlyel csak 1x szexelnek vagy megengedett a többszöri szex is?


-mennyire váltogatják a partnert?


-hogy lehet az érzelmeket kizárni?


-féltékenység van?


-ha adott a lehetőség szexpartnernél aludtok vagy haza mennek a párjukhoz?


-nem félnek hogy beleszeretnek a szexparnerbe és a kapcsolat a párjával megromlik, végetér?



2022. máj. 28. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Jelenleg nyitott kapcsolatvan vagyok, válaszolok a feltett kérdéseidre:

- Néha közöljük egymással de nem mindig

- Megengedett a többször is

- Változó, nekem pl sok partnerem volt

- Az érzelmeket kizárni én sztem nagyon egyszerű

- Minimális féltékenység igen de egyáltalán nem vészes

- Hazamegyek a páromhoz

- Sok partnerem volt már, eddig se szerettem bele másba, csak azt szeretem akivel kapcsolatban vagyok.

2022. máj. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Mi heterok vagyunk, de nyitott kapcsolatban.

1) mindig tudjuk, h ki kivel van éppen, nincs titok, sőt néha még videó készül.

2) nincs meg szabva, hogy hány alkalom. Ha jó akkor akár gyakori partner is lehet belőle.

3) kell egy bizonyos vonzalom az adott partnerhez, szóval válogatósak vagyunk.

4) az érzelmekkel nincs baj, soha nem történt meg, hogy szerelmet éreztünk volna egy 3 dik fel iránt.

5)abszolút nincs féltékenység.

Van, hogy ismerünk egymás partnerét.

6)nem gond a partnerel való alvás, csupán szólni kell róla, h a másik ne aggódjon.

7)nincs ilyen félelem, nagyon erős a kapcsolatunk, mi kezdetek óta nyitotak vagyunk, nekuk ez szórakozás nem “ felpesdites” vagy “ kapcsolat megmentse”

2022. máj. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak volt ilyen kapcsolatom anno

-Igen megbeszéltük , hogy mikor kivel volt. Akár lehetett többször is ugyanazzal az emberrel

- Minálunk ez évi 1-5 közötti alkalmat jelentett kb tehát nem volt gyakori csak néha néha.

- Ehhez egy stabil párkapcsolat és kommunikáció kell amire a kapcsolatok 99.9%-a alkalmatlan

- Az érzelmeket csak is egy stabil kapcsolat mellett lehet kizárni.

- Volt, hogy ott aludtunk volt , hogy nem

2022. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Volt ilyen időszakunk a párkapcsolatunkban.


-közöltük egymással

-megengedett volt a többszöri

-nem szabtuk meg, mindenki azzal csinálta, akivel akarta

-roppant nehezen, nekem nem is sikerült

-volt

-előbbi

-mindketten féltünk

2022. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
En tamogatom a nyitottsagot, de hogy amikor lefekszik massal, nehogy mar hozzam jojjon haza. 😂 Tudom, ellentmondasos...
2022. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is volt kapcsolatom volt ilyen, elméletileg bármi megengedett volt csak előre tudjon róla a másik. Részéről csak én kellettem neki, nekem meg sok más ember is (biszex vagyok, férfiak is) és rosszul éreztem magam amikor fel kellett volna hozni egyet, hogy kivel akarok szexelni, mert tudtam, hogy részéről passzívan nyitott a dolog. Ezért aztán lényegében megcsaltam, majd szakítottam vele :( sajnáltam, itt is a kommunikáción buktak a dolgok. Ebben fejlődnöm kell

L

2022. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg nyitott a kapcsolatunk, gyakorlatban a pasim nem szexel senki mással. Tud róla hogy én mikor kivel, van hogy kéri hogy meséljem el mi volt. És szinte mindig szexelünk utána, mármint ha voltam mással, utána ő is kíván.
2022. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!