Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem mer írni senki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer írni senki senkinek?

Figyelt kérdés
Millió olyan kérdés van ezen az oldalon ami burkolt társkeresés igazából, mégse nagyon ír rá senki senkire. Ez miért van?

2022. aug. 18. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Így van, nem írnak vissza, ha megy is privi.Vagy olyan bunkón, egyszavasan, hogy az valami csoda :)

Egy kezemen meg tudnám számolni, hány olyan volt,akivel lehetett értelmesen írogatni.

És négy év alatt egyetlen egy srác volt,akivel találkoztam többször is! Beszélgetésre,az igaz, de találkoztunk, olyan volt,mint írta, semmi kamu. Ott volt a helyen és időben, ahogy kérte.

2022. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sikerült itt kialakítani olyan beszélgetést, aminek eredményeként már úgy beszélgetünk, hogy tudjuk hogyan néz ki a másik, illetve nemsokára fogunk élőben is találkozni.

19F

2022. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ghostingolnak sokan

Aztan elmegy a kedvem az egesztol

2022. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
jaa én sem értem.f
2022. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondták, de tényleg lehangoló, hogy néhány üzenet után elhal a dolog szinte mindig. Csalódtam már kellemeset, vam egy srác akivel lassan fél éve rendszeresen beszélek, de a legtöbb szinte értelmetlen. Valamiért megunnak, vagy csak kicsapják és elmegy a kedv.

Pedig amúgy nem csak a farkakról meg a szopásról lehet beszélni, emberek vagyunk azon kívül is.

2022. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!