Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jártatok már melegként muszlim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már melegként muszlim országban?

Figyelt kérdés

Melyik ország pontosan? Egyedül vagy parnterrel?

Ha a partnereddel, nem féltetek? Minden rendben ment? Mertetek két személyes ágyat foglalni?

Ha egyedül, ismerkedtél? Találkoztál valakivel? Használtál randi appokat?

Azért ide írom ki, mert az utazás kategóriában széttrollkodnák...



2022. aug. 21. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Én Törökországban voltam, családdal.

Bi vagyok, de nem úgy öltözködök, meg semmi.

Szerintem nem éri meg kockáztatni hogy bajod legyen belőle, persze extra izgalom, meg tökre megismerkedtem volna én is ott valakivel, más országokba próbálkozatam is és volt ahogy összejött egy-egy kaland, de van azért ami túl rizikós.

2022. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nahh az előző jó történet....kiment a biszex férfi a CSALÁDDAL!!!!!törökbe....és még a családi nyaralás alatt is azon sirdogal hogy nem tudott senkit összeszedni
2022. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát senkire sincs ráírva hogy meleg szval az utazás maga nem gond, viszont ahol büntetik ott egyértelműen nem szaladgálhatsz párként valakivel.

Hallottam olyan párt aki ment és ők mint "barátok" mentek nyaralni asszem Jordániába. Egy szoba de két külön ágyban voltak.


Ezekbe az országokba kirándulni/nyaralni menj ne ismerkedni, ne tedd ki magadat fölöslegesen veszélynek.

2022. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én lány vagyok és biszex. Voltam Dubaiban és semmi bajom nem lett belőle. Pedig magamon hagytam a bi flag karkötőm meg a körmeimen is látszik a szitu
2022. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Tavaly voltam Franciországban a párommal. Túléltük.. ;) De egyes párizsi negyedekben inkább nem fogtuk meg egymás kezét..
2022. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frot ***** válasza:
100%
Marokkóban nem volt gond a szállodákban. Dubajban kétágyas szobát foglaltunk minden eshetőségre. A helyszínen viszont franciaágyas szobát kaptunk a becsekkoláskor. :)
2022. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve Boszniában jártunk párommal. Meglátogattunk pár mecsetet is, az egyikben az idegenvezetőnk egy imán növendék srác volt, vele elég hosszan el is beszélgettünk és nagyon pozitív tapasztalat volt. Beszélt a hitéről, de arról is, hogy ő mit gondol a homoszexualitásról. Pozitívan csalódnunk Persze ez csupán egyetlen ember, nem vonnék le következtetéseket.

Összességében az országban nagyon jól éreztük magunkat, se szállodában, se máshol nem volt semmi gond.

2022. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!