Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan léptek túl egy alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptek túl egy alkalmi partneren akit kedveltetek is?

Figyelt kérdés
Análisan ő volt az első orálozni előtte már csináltam, de azon gyorsan túl léptem. Elfelejteni nem szeretném mert érzem, hogy még lehet valmi köztünk, de lehet ő mégsem akar. Kérdezzek rá, és ha igen hogy hogy ne bántsam meg. Válaszokat előre is köszönöm. :)
2022. aug. 23. 09:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve annyival kiegészíteném, hogy lehet bele szerettem így azért is ragaszkodom hozzá.
2022. aug. 23. 09:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Fura hogy nem akar többet. Nekem is volt akinek 1. Voltam. A mai napig jóba vagyunk.
2022. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy 25 éves CD. Én voltam neki az első mindenben. Egyszer voltam vele és mégsem keres. Elmondása szerint minden nagyon jó volt. Nem értem én se mi lehet a gond. Meg hogy szeret nem engedi hogy eltünjek erre ő nem jelentkezik. Nekem nagyon hiányzik. Kicsit bele szerettem.😢
2022. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex, simi, csók ezt váltja ki…
2022. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán túl léptem bár mád okból kifolyólag
2022. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Megesik sajna...
2022. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem még nem dőlt el lesz-e folytatás vagy sem. Fogd fel könnyedén, amit kapsz az ajándék, örömforrás. Ha nem akar mást csak szexpartnernek tekint akkor csináld amíg neked jó és utána lépj túl rajta. Ne agyald túl a dolgokat ilyen fiatalon, nem érdemes.
2022. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első az nekem is jó volt. Az aktív jól csinált mindent. Azt mondta legyen folytatás. De mégse jelentkezett. Nem tudom miért. De jó lett volna.
2022. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó volt az első mindkettőnknek,de eltűnik, vagy nem reagál arra,hogy folytassuk - akkor nem lesz több folytatás, még akkor sem,ha előkerül.

Tudja már mindenki,mit akar,és ha nem, akkor mondja meg,ne tűnjön el.

2022. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!