Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten előfordult olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten előfordult olyan velem hogy nem jöttek el egyes alkalmi randikra Délelőtt és délután sem ez miért történt így bekövetkezett ez mással is már?

Figyelt kérdés
Volt egy történetem ahol Hotbull oldalakon és a Planetrómeón levelező partnerek írogattak nekem Esti órákba találkozó lehetőségeket arra nemet mondtam de amikor egy éve felköltőztem a pesti albérletembe ott voltak olyan levelező partnereim is akár a hotbullon akár a planetrómeón hogy beigérték hogy napra órára pontosan hol mikor talizzunk és nem történt meg a találkozó lehetősége se délelőtt se délután csak az igérgetés a hitegetés ment Budapesten is csak a meleg férfiak éjszaka este érnek csak rá

#ábrándozás #kisajátítás #spekuláns #Stratégiai köd #Manipulációs álmok #Kissemizés
2022. szept. 2. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel akik írtak neked, azok csak a szájukkal akartak találkozni,vagy álmukban.Rengeteg a kamus,gyáva ember,persze ez élőben bukta lenne,ezért tűnnek el.

Aki olyan, az találkozik,ha lebeszélnek valamit a másikkal.Mindegy,napközben mikor,de találkozik.

Egyébként az ígérgetést jobb, ha megszokod,ez van és ez is lesz a jellemző..Sajnos:(

De azt hiszem, ezt a jelenséget sokan ismerik mások is...

2022. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Sokak csak kamuznak.én pl sokkal jobban szeretek nappal találkozni eleinte.sokkalvtöbbminden programot lehet csinálni.mert úgy lehet jól megismerni a másikat.Már ha nem csak szexért talizol.
2022. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Hotbull alapból offos,olyan farokképek vannak ott javarészt, hogy hányinger. Romeo: Egy lejjebb van a színvonal,ne várj sokat a magukat tökéletesnek mondó kis barbi fiúktól. Lassan már magukkal sem állnak szóba, nem hogy velünk a hatalmas igényeikkel :D

Bár nem tudom hogy melyik korosztályból néztél, de amit írtam az a 18-26-ra jellemző. Van köztük normális is,az tény de ez már töredéke.


Bár már a 40-50 év is eléggé fura lett. Múltkor pont egy 71 éves férfi (nekem már bácsi mert 23 vagyok) olyan profilszöveggel ismerkedett: "csak vékony fiatal srác írjon". Ráírtam,amúgy intelligens volt,és elmondta hogy csak 25 év alattiakkal foglalkozik. Intimet kért. Nem kapott. Tiltott is :D

Engem is hívott el talira egy srác,hóban fagyban vártam rá,annyit nem írt hogy bocsi de nem megyek... Mire ráírtam törölte magát.


Tehát hidd el,nem veled van a baj. Egyszerűen rossz embereket fogtál ki,kb a három negyede az főleg a fiatal korosztály,és rossz oldalon keresel. De mindig hirtelen ér meglepetés ez tapasztalat :)

2022. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Dettó ugyanezt tapasztalom.és korosztálytól függetlenűl
2022. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi Székesfehérváron is ezt a helyzet.
2022. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!