Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan hogy munkahelyeteken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy munkahelyeteken tetszik egy srác meg neki is ti és egyikőtök se mer kezdeményezni évek óta?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Úristen, óvoda...


Egyébként sem randira kell elhívni a másikat, hanem csak oda kellene menni dumálni. Sokan ezért buknak bele, nem emberként tekint a másikra, hanem potenciális társként nyomul. Ha ma te mész oda, holnap ő fog - ha nem teljesen nyomorék. Pár szó, pár kérdés, akármiről, és utána úgyis mélyül a tartalom. Az emberek nem tudnak már csak úgy beszélgetni, mert a TikTok pörgetésben kimerül a szociális élet. Nincs az a 10/10-es nő, akihez ne mernék odamenni dumálni, mint ember.

2022. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, de házinyúlra nem lövünk. Találok bőven máshol partnereket. Jól keresek, szeretem a munkám eszem ágában sincs holmi kalandozás miatt kockáztatni.
2022. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

#1

Úristen, 1. osztály, olvasás: alkategóriát figyelmedbe ajánlom.

2022. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

3-as, mennyire olvastad relevánsnak a nemeket?

Idióta. A válaszom ugyanannyira logikus.

2022. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja csak fiúként fiúval ismerkedni nem olyan egyszerű 1-es ha már olvasni nem tudsz
2022. szept. 3. 15:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja egyébként meg nem kalandozni akarok vele hanem hosszu távút
2022. szept. 3. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettől függetlenül igaza van az első válaszolónak. Valamelyikőtök kell lépjen előbb-utóbb, máskülönben az esélyt se adjátok meg rá, hogy megismerjétek egymást.

És tudod, ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez.

Sok sikert! 😄

2022. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs..ha tudom h tetszem neki és nekem is tetszik akkor adok elég egyértelmű jeleket ahhoz hogy kezdeményezzen
2022. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tomik34 ***** válasza:
100%
Szia kérdező ez mióta tart?Most én is ebbe a cipőben járok mint te van egy srác nagyon jókat beszélünk egymással de vannak jelek mind a kettő részéről de sajnos tovább nem igazán jutunk sajnos
2022. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tomik34 ***** válasza:
100%
Mondjuk ez nálunk nem évek otta tart csak egy pár hete
2022. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!