Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magas fiúk (185+cm), nektem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas fiúk (185+cm), nektem milyen fiúk tetszhetnek általában (külsőre-belsőre)?

Figyelt kérdés

Kifejezetten nagyon vonzónak tartom, ha egy srác magasabb (azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül :), én 180 cm vagyok).


Magasabb, meleg, budapesti fiúk ti milyen srácokat tartotok vonzónak, ha ismerkedtek mit vesztek alapul?


Szerintem a személyiség is hatványozottan lényeges, de ez kezd kikopni a köztudatból.:D


Merre szoktatok ismerkedni?



2022. szept. 19. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5-ös, leírtad a lényeget!:)


Én is így gondolom. A belső az igazi érték, nem a külső.

Ha valaki megadja az alap figyelmet a külsejének és rendezett, ápolt, akkor az úgy jó. Nem kell minden áron divatmodell alkatnak lennie...

A fontos, hogy meglegyen az érzelmi és empátiai kötődés. Tudjanak miről beszélgetni és érezzék jól magukat egymás társaságában.


Én se igazán járok sikerrel.

180cm koruli vagyok és 19. Átlagos testalkatom van, talán inkább a vékony felé hajaz.


Ha gondolod, írj és szívesen beszélgetek:)

2022. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy ilyen értelmes fiatalok,mint az 5-ös és a 11-es barát nélkül vannak.

Ha van igazságtalanság az élettől,akkor ez az...

A belső egyébként nemcsak a fiataloknál számít, hanem nálunk,középkorúaknál is / illetve kellene /

2022. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem, hogy normális gondolkodású srácok nem találnak senkit. Puszta kíváncsiságból kipróbáltam a Grindrt, illetve a Tindert, úgy hallottam, hogy mostanság ezek a legnépszerűbb oldalak. Az előbbivel az a baj, hogy szexcentrikus, a másodikkal pedig, hogyha nem fizetsz elő, akkor édeskevés az esélye, hogy valami jó is összejöjjön- csak baromi sok idő után- a felhasználó pedig egy idő után elveszti a türelmét. Ezek után nem vagyok meglepve, hogy sokan törlik magukat/ ki sem próbálják ezeket az

applikációkat. Élőben pedig hol is lehetne normális keretek között ismerkedni? Alterego, szaunák?! Hagyjuk már… 😂 Vidékieknek pedig még rosszabb a helyzetük.

2022. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!