Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A jóképű, jótestű férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű, jótestű férfiak miért vetik alá magukat a rondák diktatúrájának?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 20:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Ma még hányszor írod ki így vagy úgy ezt?
2022. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
2022. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

#12


Unalmas már, hogy minden kérdést jelentesz, amit aztán persze nem törölnek, mert semmi baj nincs vele, csak a te egódat sérti.

2022. okt. 9. 20:55
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

#9

És amikor a 7-esek mondanak állandóan nemet nekem a 3-asnak? Akkor hol az erkölcs? Vagy ez csak egyirányba működik? A jó pasiknak több joguk van nemet mondani, mint a magamfajtának?

2022. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
87%

Na mert a "jótestű, jóképű férfiak" (Szerintem a twink felnyalt hajú csücsőrítős cicafiúkákra gondolsz) nem válogatnak igaz?

Rengeteg ehhez hasonlónál láttam ezeket kiírva:

"Csak helyes írjon" "Csak izmos"...stb


Amúgy hogy kinek mi a ronda teljesen relatív. Van aki már azt is lerondázza ha nincs kockás hasa,izmos teste vagy esetleg olyan frizurája amit ő gondol...

2022. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy hogy dobálózol ezekkel a "ronda" jelzőkkel,te gondolom maga vagy a tökéletes szépfiú, igaz?
2022. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Persze, hogy több joguk van.


"Amit tehát szeretnétek, hogy az emberek veletek cselekedjenek, ti is ugyanazt cselekedjétek velük"


Ha te nem szeretnél egy hármassal lefeküdni, akkor Jézus tanítása szerint te se várd ezt el másoktól.

2022. okt. 9. 21:05
 18/47 A kérdező kommentje:

#15


Mindenkinek jogában áll válogatni a nála csúnyábbak közül. A nála szebbek közül meg mérsékelten áll csak jogában válogatni. Nem tudom mi nem érthető ezen.

2022. okt. 9. 21:09
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Gyáááá! Fogd már fel, hogy lehet valakinek csúnya vagy, másnak meg tetszel. Fordítva pedig: nem mindenki ugyanazt tartja szépnek. Az a gobd veled, hogy sztereotíp a gondolkodásod, és ez a fő gond, nem a kinézeted.
2022. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Okés,lementem a kérdésed! Mostantól minden egyes ismerkedésemnél tőled fogok engedélyt kérni,hogy rondaként jogom van-e az általam kiszemelttel beszélgetni ha ő helyes... Hiszen itt úgyis te vagy szépfiú én elbújhatok :(
2022. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!