Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A jóképű, jótestű férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű, jótestű férfiak miért vetik alá magukat a rondák diktatúrájának?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 20:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Jóképű, jótesű férfi vagyok. Ha te is ilyen lennél, akkor sem kellenél, mert nem ütöd meg azt a szellemi szintet, amit a partneremtől igénylek. Nem a csúnyaságod a gond, hanem a szellemi szinted. Üdv, egy jóképű, jótestű pasi
2022. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Jóképű, jótestű férfi válasza:


Wtf?!

2022. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

#30

Azok ilyenkor ájultra kefélik/keféltetik magukat valahol, nem ide írogatnak. :)

2022. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

#33


Nem, azok még nálatok is frigidebbek.

2022. okt. 9. 21:50
 35/47 anonim ***** válasza:
69%
Upsz beugrottam 2 szopatás közt. Iszonyat csúnya, sőt rusnya vagyok, de sokan erre gerjednek. Bizony, a jótesűek is, mert különleges élvezetet nyujt nekik, hogy egy rurnyát szophatnak Kérdező írj privátban, és társulhatsz! Ha nem írsz privátot, akkor bizonyítottad hogy durván buta is vagy.
2022. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Írtam.
2022. okt. 9. 21:54
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam. Akkor kezdjük!
2022. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
De izgi, ebből szex lesz.
2022. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
87%

Nem ronda, de nem is világszép férfiként egy velem megtörtént sztorival szemléltetnék..

Három évvel ezelőtt,ismerkedtem egy akkor 27 éves sráccal. Írásban indult és bő egy hét után felvetette a találkozást.Addig csak arckép csere történt.A megbeszélt helyen öltönyben várt, és sajnos,ki kell mondani,hogy ordított róla az,hogy " de szép is vagyok,látod,szóba állok veled .." feeling.Egyébként értelmes volt,mert ha nem ilyen,akkor eleve nem is találkoztam volna.Főleg úgy,hogy nálam csak a párkapcsolat játszik.

Szóval a sráccal elkezdődött a séta,de egész magatartása,testbeszéde,hangsúlya azt mutatta,hogy ő saját magát valami más dimenzióban látja,nézegette magát a kirakatok ablakában,igazgatta a haját,nem létező porszemeket sepert le a zakójáról.És láttam,mikor beszéltem hozzá,hogy más pasikat nézeget,szinte egyfolytában. Itt léptem,és azt mondtam neki:

" Nézd,te olyan vagy,aki mellett nemcsak hogy nem érzem jól magam,hanem olyan,akiben nem tudnék megbízni hűség terén"..

Látni kellett volna a srácot,fehér lett, majd vörös az arca.Nyilván ő magát annyira szépnek tartotta,hogy ilyet sosem mondtak még neki.Eddig csak ő épített le mindenkit.

Köszöntem,és elindultam más irányba.Ekkor futva utánam jött és mellém érve azt sziszegte :" Velem ezt nem lehet csinálni,mit képzelsz".

Ott hagytam, mert lejött az is,hogy Mr.Nárcisz a jó kinézete mellett cseppet zakkant is.

Egyáltalán nem bántam meg,és mivel eddigi párjaim sem voltak adoniszok,azt hiszem, nagyon jól fogom magam érezni egy kevésbé szép,vagy akár ronda, de megbízható,normális és szeretni tudó férfi oldalán,egy tartós kapcsolatban.

Ja,egy kis lábjegyzet, egy haverom is belefutott idén ebbe a srácba,ő szerette volna,de a srác gúnyosan kicikizte amiatt,hogy nem izmos .

Nyilván több év alatt sem járt sikerrel,és még mindig magában van.De a stílusát nem tudja elrejteni,előjön a beképzelt "szép"fiú...


54 F

2022. okt. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Hág én egy hónapja offoltam egy szépfiút. Előtte ő dobott mert talált mást, helyesebbet, de gondolom nem jött össze neki ezért újra hozzám jött. Mondom kösz de van önbecsülésem, nem leszek a szamard csak mert nem érted utol a lovakat. Nem válaszolt. XD
2022. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!