Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket zavar, ha ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha ismerkedés közben nagyon gyengén fogalmaz a másik?

Figyelt kérdés

Beszéltem már egy-két ilyen emberrel, és sokszor érthetetlen volt amit leírt, még jó helyesírással is.

Aztán élőben meg értelmesnek tűnt, és jól elvoltunk volt velem ilyen is.


2022. okt. 13. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kerülöm a trogloditákat.
2022. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Ja fogalmaz, azt olvastam, hogy fogaz. Az utóbbi jobban zavarna. :)


Ha beszédben értelmes, akkor nekem nem számítana, hogy írásban hogyan fogalmaz, vagy akár a helyesírási hibák sem. Lehet hogy egyszerre több dolgot is csinált a gép előtt, mikor neked írt. Nálam olykor üvölt a zene, az agyam is gyorsabban jár, mint a kezem, egy chat nem irodalmi alkotás.

2022. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Olyannal is találkoztam, akinek gondot jelent a szöveg gépelése, bevitele, mert mondjuk a régebbi idők gyermeke, és ezért balladai tömörséggel próbálja kifejezni magát. Miközben élőben értelmes, intelligens.
2022. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem baromira zavar. Érdekes, hogy többen írták, hogy élőben értelmes is lehet, de engem akkor is zavar az ilyen. Nem az intelligencia és az igényesség és tisztelet tükröződik az ilyen emberekből.
2022. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ez az első benyomás online térben. Engem is eléggé lelomboz, hamar elvesztem az érdeklődésem. Azt meg hogy miről maradok le úgyse tudom meg szóval nem bánkódom miatta.
2022. okt. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az zavar,ha nem ír, csak vakkant.Egy -egy szó, alá nem írja,nem is tudom,kivel beszélek,úgy kell több levél után rákérdezni.

De legjobban az bosszant,ha értelmesen ír,aztán felvetem,hogy folytassuk személyesen a beszélgetést - és eltűnik.tízből kilenc ilyen.Aki nem tűnik el,az pedig átlátszó tereléssel lép le. Mindezek úgy,hogy ráadásul ők írnak rám.

2022. okt. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!