Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeket kérdezem, hogy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeket kérdezem, hogy ti hogyan tudtok úgy ismerkedni, hogy fogalmatok sincs kivel mennyire vagytok kompatibilisek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy, hogy inkább ismerkedem, mert nyilván benne van a pakliban, hogy nem passzolunk össze, viszont az is, hogy sírig tartó szerelem lesz belőle. :)
2016. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerencsében bízva.
2016. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sehogy...
2016. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezek szerint meg vagytok lőve.

Akkor a randik úgy zajlanak, hogy kerülgetitek egymást, mint macska a forró(meleg) kását?

2016. júl. 26. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Randi csak akkor van, ha az online ismerkedés során egyik fél sem észlelt inkompatibilitásra utaló jelet.


A randi ugyanúgy történik, mint bármilyen más emberi lénynél. Beszélgetés, éjszakába nyúló lófrálással egybekötve, a végén smaci egy sötét kapualjban - csak hogy egy konkrét példát említsek. :D

2016. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én ránézésre tudtam a mostaniról hogy azok leszünk :D és valszeg ő is rólam, azért szeretett belém
2016. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké,de javítsatok ki, hogy a kérdés nem csak annyi, hogy aktív/passzív vagy-e?

Mi van, ha valaki nem szopik/nem akarja, hogy szopják.

Meg a fene tudja még, hogy miket csináltok...

Ezen dolgokból egész variációk létezhetnek, szóval én nem értem, hogy ti hogyan is nem vesztek el egymás közt.

Pl. igaz az, hogy a magasabb dugja az alacsonyabbat?

Ha valaki alacsonyként homokos, akkor annak passzívnak kell lenni és kész?

Vagy akkor ő is épp olyan lehetetlen helyzetbe kerül, mint a hetero alacsony férfiak és kereshet vagy magánál is alacsonyabbat(akik viszont biztos a valóban magasakra buknak) vagy egy olyan magasabbat, aki szeret passzív lenni?


Vagy ilyen logika nincs nálatok?

2016. júl. 27. 09:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
miert ha te randizol egy csajjal ra vam irva hogy szeret szopni? lenyelni? vagy szereti e ha nyaljak? es ez az elso ami erdekel benne?
2016. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért (is) tud az ember beszélni, hogy az ilyen dolgokra rákérdezzen. Ezeket mind meg lehet értelmes ember módjára beszélni aktus előtt vagy akár aktus közben is, ha olyan dologról van szó.

Nekem például volt egy alkalmi partnerem, aki nem akart csókot és ezt megbeszéltük előre és nem volt belőle probléma. Max annyi, hogy rájöttem, hogy nekem ez igenis fontos és máskor már nem fogok ilyenbe belemenni. De ettől függetlenül még nem volt rossz élmény az egész. Ha tartósabb partnerrel derülne ki ilyesmi, akkor meg sosem késő kiszállni, ha nincs más megoldás és kiderül, hogy tényleg nem illetek össze. De szerintem pár alkalom után azért jó esetben majdnem mindent megbeszél a két fél.

2016. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as

sajnos nem nagyon van esély megtárgyalni, de igen, ezeket elvárom és fontosnak tartom. Eddig kevésszer volt belőle probléma, de ha egy lányról bárhogyan kiderült, hogy nem hajlandó, meg is köszöntem neki az addigi idejét.

Ez így korrekt.

2016. júl. 27. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!