Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire tisztességes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire tisztességes és járható útja egy ismerkedésnek ,hogy először csak barátkozunk ,mindenféle szex nélkűl,majd ha ez a fázis okés,akkor lehet egy mélyebb ismerkedés,akkor lehetne elmélyíteni a kapcsolatot.?

Figyelt kérdés
És a végcél egy párkapcsolat kialakítása.

2022. okt. 16. 13:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
9%
Hát ha első randin nem lőhetem tele a száját meg a picsáját akkor ne húzza az időm..
2022. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással kapcsolatot szeretnél?

Vagy csak alkalmikat?

2022. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%
Akar kapcsolatot a fene,jobban szeretek minden héten más segget ronggyá dugni.
2022. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Milyen jó ilyen kulturális értékeket olvasgatni, mint a fenti egy -két válasz....
2022. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút járható. Csak az nem mindegy, meddig tart ez az ismerkedés. Felnőtt férfi vagyok, nem 20 éves kislányokkal ismerkedem. Azért legkésőbb a 4. randi után tudja már egy felnőtt nő, hogy kíván-e, vagy sem. Férfi programfelelősnek, barátnak, lelki szemetesládának öreg vagyok már.
2022. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Utolsó...kategória?
2022. okt. 16. 19:44
 17/27 anonim ***** válasza:
16-os,meleg homokba tévedtél:)
2022. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
13%

Egy kapcsolat fontos része a testiség is. Ha hónapokon keresztül randizgatsz valakivel szex nélkül, aztán mikor végre lefekszetek kiderül, hogy nem vagytok jók az ágyban, elfecsérelt idő lesz az a pár hónap, mert jó szex nélkül nincs hosszútávú kapcsolat.

Ha szimpatikus a másik, legkésőbb a harmadik randin szexelni akarok vele, vagy keresem tovább a nagy Őt.

2022. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora marha vagyok, hogy csak egy hónap után szeretkeztem először a párommal...Nyilván ezért is csak három évig tartott a kapcsolat.
2022. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó tenyleg gaz..
2022. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!