Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem képes sok öreg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes sok öreg a bárokban, szaunákban normálisan és kulturáltan viselkedni?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztelet a kivételnek.

Tudom, vannak fiatalok is, de én eddig nem láttam olyat, aki így viselkedett volna és 60 alatt volt. Voltam külföldön is már meleg helyeken meg Mo.n is.

Mikre értem:

- lohol a fiatalok után fel és alá, akkor is ha lekoptatják

- nob-stop molesztálja szexuálisan a másikat (leginkább a fiatalokat) és akkor is csak kb 2 percig hagyja abba, ha az illető már 5-ször megmondta, hogy hagyja békén

- ahol bár is van a szauna mellett, mindenki normálisan ül és beszélget, de neki muszáj sétálgatnia úgy, hogy közben a péniszét veri, amit sajnos nem lehet nem észrevenni

- a "nem" szó számukra ismeretlen

- sok közülük igénytelen büdös és elhízott, ennek ellenére rohannak mindenki után a kabinok felé

- állandóan taperolnak minden fiatalt, már nem egyszer hallottam, hogy valaki üvölt velük, hogy még egyszer molesztálja, akkor pofán veri

- képesek egyszerűen bemenni egy kabinba, majd aludni jó hangos horkolás közepette


Stb.


De most komolyan, miért nem tudnak vállalhatóan viselkedni? Ahol lakok (külföld) ott ismerem az egyik szauna tulajdonosát, és már nem egy ilyen pappert dobott ki.

Mi az oka ennek? Vagy csak én látom így?


Nektek mi a véleményetek?



2022. okt. 18. 13:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%

A válasz 1 szó: kangörcs.

Bővebben: Rajtuk van az EKG. (Erős KanGörcs.)

Ez felülír mindent. A kulturált viselkedést, az emberiességet, az emberi méltóságot, a másik fél tiszteletét, mindent. Húzza őket a 🌳szmágnes és emiatt a beszűkült tudatállapot miatt semmi mást nem látnak, csak azt, hogy 🌳sz 🌲sz 🌴sz 🌳sz 🌴sz! 🍆t akarok, de gyorsan! Most azonnal! Minél többet! Sokat! 🍆🍆🍆🍆🍆 Elég primkó és szánalmas viselkedés, de hát ez van, ha támad az EKG.

2022. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen helyekre legtöbbször a legalják mennek. Jobb elkerülni az ilyen helyeket.
2022. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt nem egyedül tapasztalom. Ijesztő hogy miket láttam én is sok esetben…
2022. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem sokszor voltam ilyen helyen

De szerintem ők azok akik nem élték meg szexualitásukat fiatalon,illetve most is házasok, és most akarnak mindent bepótolni.

Ill látják az alagút végét, és ha már bevették a viagrát 🤷‍♂️

Ne vesszen kárba,

Csak tippeltem,

Engem nem zavarnak társkeresőn se középkorú vagyok.

2022. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%
Én akkor fordultam ki az egész helyről, amikor a 2 igénytelen vén pali a szaunában bent effektíve leszopta egymást és a padra sikerült élvezniük. Mennyire ótvar viselkedés már ez???
2022. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

5-ös, ezt én is tapasztaltam már. Vagy amikor 5 percenként nyitogatja a szauna ajtaját, hogy van-e bent valaki, akire recskázhat, aztán ha nincs, akkor elmegy, majd 5 perc múlva megint.


Komolyan nem értem, hogy sok öreg hogy képes ilyen tahó lenni.

2022. okt. 18. 15:47
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a meleg szaunában, hanem a simában is wellnessszállodákban/fürdőkben ahova bárki megy. Előfordult hogy a medencébe ülve (fürdőruha mentes wellness) a túlsó félen lévő bácsi elkezdett maszturbálni… igyekeztem nem tudomást venni róla csak aztán elkezdett egyre közelebb jönni - és ilyenkor csak odébb álltam kellemetlenül érezve magam, pedig utólag belegondolva majdhogynem szexuálisan zaklatott a bácsi.
2022. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Még "csak" 54 vagyok, de elnézést kérek azoktól,akiket ilyenek molesztálnak.Sosem viselkednék így,igaz, nem járok ilyen helyekre. Sajnos,az idősödők és az idősek nagyon turelmetlenek és nincsenek tisztában mások helyzetével és igényeivel.
2022. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Idősként nem tudom magamat ilyennek elképzelni...!!!
2022. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járok ilyen helyekre, de ha járnék, akkor sem tudnék így viselkedni!
2022. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!