Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy meleg a munkatársam?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy pasi, azt hiszem 27 éves. Még sosem volt párkapcsolata, mindig két lánnyal szokott lógni az ebédszünetben. Külsőre 10/10-es: magas, izmos, jóképű, szóval ezért is hihetetlen, hogy nem volt még barátnője. Ő egy másik részlegen dolgozik, mi csak a folyosón, vagy néha az ebédszünetben szoktunk összefutni a konyhában, ő ott szokott enni a barátnőivel. A közte és a barátnői között zajló beszélgetések hallgatása alapján tudom róla ezeket. Instán sincs egy barátnős képe sem, ahogy a facebookon sincs.

Egyszer azt is megkérdezték a barátnői, hogy nem-e akar összejönni inkább egy fiúval (mert erről beszélgettek, hogy még egy lány barátnője sem volt, és hogy ők segítenének neki becsajozni). De a srác nem válaszolt azonnal. Nem mondta azt határozottan, hogy dehogy, vagy nem. Inkább csak ilyen halk nemleges választ adott, sajnos nem értettem pontosan mit mondott, de egy kicsit ilyen zavarodott volt, valahogy úgy jött le nekem. Szerintem egy heteró sráctól ha megkérdezik, hogy meleg-e, határozottan azt fogja mondani hogy nem. Mit gondoltok?



2020. szept. 4. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
13,284%.
2020. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem írtad h mi okból érdekel ez téged, gondolom bejön neked ezért érdekel. Szerintem simán lehet h meleg, csak nem akarja mindenkinek elmondani, pl ha elmondta volna h meleg abban az ebédlőben akkor simán meghallgassa valaki, és aztán így keletkeznek a pletykák. Szerintem ha az is azért nem akarja vállalni, mivel ez a egész munkahelyét veszélybe sodorhatja mivel, ha véletlenül egy homofob főnökkel találja szembe magát akkor simán lehet h meg keseríti az életét. Vagy mondjuk nem léptetik feljebb ez miatt. Sajnos vannak ilyen esetek, szóval ha nem vagy meleg akkor szerintem ne avatkoz bele mivel ha elkezded ezt boncolgatni valamelyik kollégával akkor már kezdődik a pletyka és nem azt fogják nézni h egy rendes tisztességes ember dolgozik, hanem h egy meleg dolgozik és már kezdődnek a címkézések.
2020. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: lövésünk sincs! Ha téged érdekel a pasi, akkor adj neki jeleket amiből rájön bejössz neki, beszélgess vele, érd el hogy veled járjon kajálni, avagy meló után menjetek valahova.

Az hogy valakit nem láttál még nővel még nem jelent semmit... ismerek valakit aki full hetero brutál nagy csajozógép volt, rendes orgiákba járt, többesekre miazmás. Pont ezért barátnője nem volt, a munkahelyen sem csajozott (minek "vanilliázzon" ha a nélkül 10x intenzívebb szexuális élmények érték rendszeresen). A melóhelyen mindenki sajnálta, az összes titkárnő a kislánykáját, vagy valamelyik unokahúgát próbálta rátukmálni mert "szegény fiúnak olyan rossz lehet hogy nincs barátnője". Szóval az hogy nincs csaja, vagy nem látod csajokkal, nem mozdul rá a kolléganőire önmagában még semmit sem jelent!

2020. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megállapítani. Nyiss felé, barátkozz vele, aztán meglátod, hogy lesz e több vele, vagy csak marad a barátság.
2020. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!