Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik Szaunába menjek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Szaunába menjek? Magnum Szauna, vagy Szauna 69?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok és még szűz, és izgatja a fantáziám a szaunás kalandok.


Ha esetleg valamelyikben jártatok már, kérlek írjátok le a véleményetek!


2022. okt. 22. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magnumban voltam többször, másikat nem ismerem
2022. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Szauna69-ben alacsonyabb az átlag életkor, bár nem írtad, hogy melyik korosztály vonz. Ez persze nem jelenti azt, hogy a Magnumba csak idősek járnának.

Nem biztos, hogy a szüzességedet egy szaunában kellene elvesztened, pláne ha mondjuk passzív vagy. Első alkalomra egy figyelmes, óvatos partner kéne és egy nyugisabb hely.

2022. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.es, kérlek leírnád a tapasztalataid, vagy hogy milyen volt?
2022. okt. 22. 15:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.

Leírom, ha szeretnéd! :)

2022. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kajak53 ***** válasza:
100%
Soxor voltam a Magnumban. Szerintem nagyon kultúrált hely. Az életkor inkább érettebb, de gyakran elöfordulnak fiatalok is. Igaz, én is 69 vagyok, de lélekben 20-nak érzem magam. A kapcsolatkeresés nagyon kultúrált. Nem támadnak le, nem eröszakolnak meg. Ha valaki nem az eseted símán vissza lehet utasítani. A másik helyet nem ismerem. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a Magnummal kapcsolatban.
2022. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolatkeresés nagyon kultúrált. Nem támadnak le, nem eröszakolnak meg."


Aha, téged biztos nem, de a fiatalokat előszeretettel.

2022. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6.-os, pont ezt szeretnem elkerülni.
2022. okt. 22. 22:59
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

#7

Soha nem találkoztam még letámadással, pláne erőszakkal, jesszusom. Olyan előfordulhat, de az is ritkán, hogy valaki nem érti elsőre a nemet, de ilyenkor határozottabban közlöd vele, hogy nem az eseted és meg van oldva. Ha pedig mégsem, akkor szólni kell az alkalmazottaknak és ők elrendezik. Évek óta járok mindkét szaunába, normális, kultúrált légkör van ezeken a helyeken.

2022. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a legfontosabb amit tarts észben az összes ilyen másoktól érkező válaszokkal: ezek mások tapasztalatai, és mivel te szexelni akarsz, így ez jelentősen eltérhet. Az, hogy te éppen ugyanoda mész, egyáltalán nem jelenti azt, hogy neked is ilyen tapasztalataid lesznek. Ez mind az éppen akkori többi látogatótól függ, ami soha sem ugyanaz. Lehet másnak jó volt, de lehetséges neked nem, és ugyanez fordítva. Mindemellett, ha máskor újra elmész, újra más tapasztalataid lesznek, mert újra csak szexelni akarsz, nem magának a szaunának a szolgáltatásait veszed igénybe, amik állandók (mint a szaunák, a masszázs, vagy a bárpult).
2022. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk tenyleg nezopont kerdese, hogy kivel kulturaltak a jelen levok. Egy idosebbel biztos, de egy tinire biztos sokan rarepulnek, es beprobalkoznak nala. Engem is jo par eve tobb idosebb is megprobalt becserkeszni, pedig annyira nem is vagyok helyes srac, de hat akkor eleg friss hus voltam. 😅 Viszont azert nem mondanam, hogy nehez volt barkit is lekoptatni. Ha egyszer visszautasitottad, akkor utana nem jott oda tobbet, ertenek a szep beszedbol is, csak az elutasito jelek sokszor nem eleg egyertelmuek, ilyenkor mondd is ki.


A sotet reszekben amugy eleg kalandos a szunakban, foleg a goz reszben. Ha oda bemesz, onnan nehez ugy kijonni, hogy oralszexben ne lett volna reszed elotte (barmelyik oldalrol is). 😅 Ha gondolod meselek meg priviben, hogy milyen elmenyeim voltak szaunakban szinten passziv srackent. 😇

2022. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!