Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha két meleg férfinak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két meleg férfinak is tetszem, akkor elképzelhető, hogy nőies vagyok?

Figyelt kérdés

Talán nem megfelelő kategória, elnézést kérek.

Tehát 2 meleg ismerősömnek is bevallottan tetszem, és az egyik még szerelmes is volt néhány éve. Eddig ezt bókként éltem meg, kicsit hízlalta az önbizalmam, de most belegondoltam, hogy ez talán nem is kifejezetten örvendetes hír.

Talán azért nincs sikerem a nőknél, mert ők is nőiesnek tartanak? Nem vagyok egy maszkulin alkat, a szakállamat leszámítva, de például olyan hobbijaim vannak, amiket tipikusan férfiak űznek.



2022. nov. 13. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt jelenti, hogy jó pasi vagy, örülj neki. Egyébként a legtöbb meleg a férfias pasikat kedveli.

Nőkről nem tudok nyilatkozni.

2022. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Miért hiszi mindenki hogy a melegek a nőies jegyekre buknak? Tök logikátlan. Viszont az átlag melegnél magas a mérce, tényleg jó pasi lehetsz.
2022. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -remete- ***** válasza:
100%
Tuti nem vagy nőies. Ha melegek zömmel fius pasikat kedvelik.
2022. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sztem te is tudod, hogy csak látva lehet megmondani :D
2022. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan cukki vagy bebbbbbbbiiii....
2022. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is azt jelenti hogy jó pasi vagy.az hogy nőies vagy szerintem nem biztos ,és az nem bizonyiték hogy két pasinak is bejössz.Mert valóban sok meleg pasi a férfias pasikat szereti.nekemvis a férfias pasik tetszenek....,de van akinek még pont a nőiesség tetszik.ez miatt ne legyen semmi problémád magaddal.
2022. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
nem, egyáltalán nem biztos, mert sok pasi nem nőies pasit keres, hanem férfias pasit
2022. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!