Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik meleg közösség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik meleg közösség?

Figyelt kérdés

Fiatalként úgy éreztem, hogy mi melegek összetartozunk, valamilyen szinten egy nagy család vagyunk. Kevesen is vagyunk és a világ sem szívlel minket. Az emberek egy része utál minket vagy undorodik tőlünk, a többiek meg közönyösek velünk szemben.

Úgy hittem, hogy mi egy összetartó, barátságos, egymást segítő közösség vagyunk. De azóta sajnos sokat csalódtam a melegekben.


Számomra melegnek lenni közel sem csak a testiségről szól, az egész lényem, létezésem alapja a melegségem.


Ti mit gondoltok erről?



2022. nov. 13. 19:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy szűkebb közösség, ami a barátaidból vagy általad kedvelt személyekből áll, akikkel közös programot csináltok és jól érzitek magatokat és önmagad lehetsz előttük, az nagyon jó. De ha nem erre gondolsz, hanem kimondottan meleg szemelyekből álló közösségre, az nem mindig olyan, mint amilyennek képzeled kívülről. Én például nem verem nagy dobra, hogy mi a helyzet, de nem is akarom. Van ami csak rám tartozik és azokra akikkel ezt megosztom, ha kapcsoltban lennék azt sem reklámoznám a külvilág felé, hogy már dacból csak azért is az utcán csókolózunk vagy hasonlok. Ez csak két emberre tartozik és sokkal bensőségesebb a kapcsolat, ha ezt meg is tartják maguknak.
2022. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!