Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik meleg közösség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik meleg közösség?

Figyelt kérdés

Fiatalként úgy éreztem, hogy mi melegek összetartozunk, valamilyen szinten egy nagy család vagyunk. Kevesen is vagyunk és a világ sem szívlel minket. Az emberek egy része utál minket vagy undorodik tőlünk, a többiek meg közönyösek velünk szemben.

Úgy hittem, hogy mi egy összetartó, barátságos, egymást segítő közösség vagyunk. De azóta sajnos sokat csalódtam a melegekben.


Számomra melegnek lenni közel sem csak a testiségről szól, az egész lényem, létezésem alapja a melegségem.


Ti mit gondoltok erről?



2022. nov. 13. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Akik undorodnak a melegektől, azok pont nem a hozzád hasonlókra gondolnak.
2022. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen ...a melegség nem arról kéne szóljon hogy várunk egy fenékre vagy egy kukira.meg kéne élni azt a szeretetet szerelmet ami két pasi között van,lehet.amit egy férfi tud adni.....felemelő amikor egy pasi elkezdd érzelmeket kimutatni egy másik pasinak...
2022. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

"közel sem csak a testiségről szól"


Pedig sajnos de,arról szól szinte a 98%-ánál. Nézz meg egy társkeresőt,csak a külsősségre mennek magas elvárásokkal. Ha már nem vagy a kigondolt "álom herceg" megy a szardobálás: "ronda vagy" "fújj"..stb hasonló undorító megnyilvánulások.

Ezek a közösségi oldalak olyanok lassan mint egy húspiac.

Rengeteg gyűlölködő és mentálisan sérült meleg van,és ez valóban így is van! Sokan csalódtak már.


(Heteróknál is van mielőtt valaki betalálna hogy általánosítok,de a kérdés nem hozzájuk irányult...)

2022. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon szépen írtad 2-es. Bár így állna az élethez a melegek többsége,nem lenne ennyi csalódás.

Pedig az érzelmek fontosak, erre rájön mindenki, előbb vagy utóbb !

2022. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Perverzsrac94 ***** válasza:
88%

"úgy éreztem, hogy mi melegek összetartozunk, valamilyen szinten egy nagy család vagyunk. Kevesen is vagyunk és a világ sem szívlel minket"


Fiatalon én is ezt éreztem. Aztán rájöttem, hogy sajnos ez nagyon nem így van, pedig így kellene lennie.


28/F

2022. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Az előző, összes kommentet lájkoltam, egyetértek velük teljesen!


Egy ilyen lakmuszpapír az itt zajló privát levelezések zöme... Értem ez alatt azt, hogy valaki megkeres, majd megy egymásnak 2-3 üzenet, aztán se szó, se beszéd, és többet nem válaszol... Nem írja meg, hogy miért nem folytatja, a névtelenség leple alatt tisztességtelenül jár el, amivel a fenti véleményeket nagymértékben alátámasztja!

2022. nov. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos, a melegek zöme ilyen... Hogy ez miért van? Fogalmam sincs...


Legalább itt legyünk tisztelettel egymással szemben!


Egymást nem tiszteljük, akkor mit várunk el a társadalomtól?

2022. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Az itteni privát levelezések zöme mint a pillangó,úgy tűnik el..

Nem kell ez alapján nagy következtetéseket levonni.

Például elmondhatom,hogy itteni privizésnek indult, és már emailben beszélgetek egy nagyon szimpatikus,őszinte emberrel - és ezért hálás vagyok.

De két éve is itt indulva beszélgettem,majd párszor találkoztam is valakivel,akiről csak pozitív véleményt tudok mondani.Remélem,hogy Ő már megtalálta,akit keres, és akivel boldog.

Tisztelni pedig ,igen,mindenkit kell,még ha néha nehéz is. De megadom a tiszteletet a 19 évesnek is,és a 65 évesnek is.Emberek vagyunk,itt nem számít,ki meleg, ki nem.


54 F

2022. nov. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lacás1976 ***** válasza:
51%

Szia

Sajnos néha köztünk is nagy a széthúzás. Próbálj meg egy baráti kört kialakítani.

2022. nov. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, de úgy ahogy sokan értik, szeretnék érteni ne is létezzen!


Szerezz barátokat, haverokat, párt!


Én éppen azt utálom (ja és ezért nem fogadja el sok hetero a melegeket!), hogy véd és dacszövetség, mi összetartozunk másokkal szemben!


Nagyon sok normális meleg ezt nem akarja és nekik van igazuk!


Miért kellene közösséget alkotnunk?

És mi az, hogy a homoszexualitás mindennek az alapja, hogy ez számít?


Ugyanúgy ahogy a heteróknak nekünk is van munkánk, végzettségünk, hobbijaink, érdeklődésünk, világlátásunk, szabadidő eltöltésünk, problémáink, stb...


Ezek alapján kell barátokat választani, társaságot keresni, ahova passzolsz.


Igen, nekem is van jó pár meleg barátom, a legjobb barátaim melegek. De ezek alapján választottam őket, találtam meg őket.



A minden meleg tartson össze, legyünk közösség elv emiatt szerintem idiótaság.


Még nagyobb baj, hogy egyesek ezzel visszaélni akarnak.

Például ha nem talál párt, ő nem néz ki olyan jól, vagy akár öreg, elhízott, ez az elv alapján nem is érti, hogy a fiatal, jól kinéző, sportos meleg miért nem akar vele legalább barátkozni.

Hát hiszen közös bennünk a homoszexualitás.


Bőven vannak akik így élnének vissza vele, belemagyarázni, hogy közünk van egymáshoz, ha nem, akkor a másik kirekesztő, stb...


Láttam már olyat akik ráakaszkodásra próbálták volna felhasználni ezt.


Legyen életed, barátaid, elfoglaltságod, dolgozz azon, hogy ezek olyanok legyenek ami neked megfelel.


És persze legyen mellette párod (nem könnyű dolog) illetve jó ha a barátaid közül legalább néhány meleg, ezt aláírom. Nekem is azok.


Ha ez meg van, akkor az ilyen hülye ideológiák nem fognak tovább érdekelni.

2022. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!