Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy kezdjek el ismerkedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fiatal 22éves srác vagyok. Fél éve mertem magam a szüleim és az ismerőseim között fel vállalni magam miután történt egy komolyabb kalandom váratlanul.

Ez idáig sosem voltam senkivel. Ezzel a sráccal mai napig járunk össze de rá jöttem nekem ez édes kevés. Egyedül élek... és én inkább kapcsolatra vágyom... fent vagyok grinderen de mindenki csak eggyet akar dugni. Én nem is válaszolok inkább mert tudom nem lenne több. Én imádom ezt a srácot akivel össze járunk de ő nem szeretne kapcsolatot még. Nem tudom hogy ismerkedjek és hol ahol értelme van.


2022. nov. 15. 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Te annyival jobb helyzetben vagy, mint a többségünk, hogy van valakid, akinek nem csak egy alkalomra kellesz. Szerintem adj neki időt, később talán kapcsolatot is akar majd.


Egyébként ott van még a Romeo, de sokat ne remélj attól sem.

2022. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Így van, ahogy 1-es írta.

Sokan örülnénk,ha lenne valaki,aki nem egy alkalmas..

Időt adj neki,és meglátod mi alakul.Legalább addig is jobban megismered.

2022. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 steven95 ***** válasza:
87%

Azt mondta nem akar kapcsolatot (még- ez csak szépítés) Te akarsz. Szerintem ahelyett, hogy abba a hibába esünk ahogy sokan mások, hogy arra várnak hátha a másikat olyanná varázsolják ahogy szeretnék, és ha nem történik meg akkor a másik a hibás, ehelyett megpróbálhatsz igazi kapcsolatot is keresni, AMI nem azon alapszik hogy milyen jókat dugunk - bármennyire romantikusan is. Tehát nem értek egyet az előző hozzászólókkal.


Még egyszer. Megmondta nem akar kapcsolatot. MEGMONDTA. Hány olyan kérdés van ahol mindenki arról panaszkodik, hogy hogy átverte, mert csak dugni akart. Neked meg megmondta és ez nem tetszik, így inkább a soha be nem következő véletlenre bízod magad, hátha az apró "jószándékú manipuláló véletlenek" olyan irányba terelik a dologt, ami neked jó.


Persze addig "összejárhattok", amíg nem találsz valakit, ez a te döntésed, így is úgy is.

2022. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Kérdező írta: "de ő nem szeretne kapcsolatot még."


Még. Ezek szerint nem zárkózott el tőle egyérteműen.

A meleg világban találni valakit, akire hosszútávon számíthatsz, legyen szó akár szexről, barátságról, vagy pláne kapcsolatról, baromira nehéz. Ezért érdemes megbecsülni aki van, még ha jelenleg nem is azt szeretné, amit a kérdező.

Annak ellenére, hogy nehezen jönnek össze a dolgaink, túl könnyen dobjuk el egymást.

1-es voltam.

2022. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Réges rég még titán szűz koromban én is így gondolkodtam.


A melegeknél viszont nem így működik a dolog.

Először szex és ha jó volt utána jön az udvarlás.

Ezt az alapkövet nem fogod tudni megváltoztatni.

Vagy elfogadod, vagy vénlány maradsz.

Ez van!

Lehet várni, és keresni a randit stb. De nagyon kis esélye van a sikernek főképp hogy a melegek úgyszint nagyon nagy többsége 30éves kora alatt semmiféle fix kapcsolatot nem keres.

Vagy keresel "apa" partnert ha tetszenek ott már tudsz randizni. Korosztályodtól ezt ne várd.

2022. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 steven95 ***** válasza:
0%

Nekem ez a "még" azonos szinten van a Kapcsolatot keresek, de semmi jónak nem vagyok elrontója". A "még" szócska egy olyan válaszreakció valaki fgelé, aki többször terelte a témát arra hogy komolyat szeretne, de nem akarja megérteni ill. elfogadni, hogy ő nem. Ez egy fajta nyújtsuk a tésztát míg el nem szakad...


ÉS ismét nem értek egyet hogy azt a tényt erősítsük, hogy szexel kell és lehet egyedül megfogni a másikat. Az más kérdés ha nem tudsz ebből a hozzáállású "körből" kimozdulni.

2022. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Tindert próbáld meg, az a legkomolyabb, ott inkább kapcsolatot keresnek.
2022. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit elszomorítottak az ide érkezett válaszok. Én kapcsolatot keresek, és nem úgy, hogy előbb szex és meglátjuk, mi lesz, hanem a „normális” módon, előbb ismerkedéssel.
2022. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

De jó ilyen véleményeket olvasni,mint amit a 8-as írt.

Lehet kinevetni,vagy furcsának tartani,de akkor sem az ágyon át vezet az út egy érzelmi alapú kapcsolatba !

Igazi kapcsolat érzelmi töltet hiányában nem működik, nem is fog.

2022. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

"Igazi kapcsolat érzelmi töltet hiányában nem működik, nem is fog."


Ez igaz, de ha hónapokig tartó randizás/udvarlás után derül ki, hogy nem vagytok jók együtt az ágyban (ennek sok oka lehet), akkor sincs jövőtök, csak az időt pazaroltátok. Jó szex nélkül nincs jó párkapcsolat sem. Lehet, hogy túl gyakorlatias vagyok, de szerintem a kezdeti szimpátia után jöhet a szex, aztán ha az is okés, akkor tervezhetjük a továbbiakat.

Ez miért olyan rémisztő egyeseknek?

2022. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!